Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magas láza van és piszok...

Magas láza van és piszok rosszul van a csivim. Dokinál voltam vele. Kérdezte mit evett most néztem amit tegnap vettem konzervet 9.28. lejárt. Lehet ettől beteg?

Figyelt kérdés

Mert ha igen én holnap vissza viszem és a fejéhez vágom.

30km.utaztam az orvoshoz ott 7500ft.

Holnap ugyan ez.

Tök ideges vagyok.


2017. okt. 28. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért vágod az orvos fejéhez, nála vetted?

Egyébként gyanúsan attól lehet a baja, nem is értem miért eteted konzervvel, semmi tápértéke és nincs szüksége rá a kutyának.

2017. okt. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem az orvosnak a boltosnak egyépként royalt kap kis korától

És egy kis konzervet is. mivel van egy korcsom(aki gyönyörü. szereti a konzervet

Eddig nem volt baj

2017. okt. 28. 20:44
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden lehetséges, de én nem tartom valószínűnek, a konzervek hosszú lejáratúak szoktak lenni, egy hönap ezeknél semmi.
2017. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy hónapja lejárt konzervvel lehet baj, szerintem, de elsősorban emésztőrendszeri tüneteket okozna valószínűleg. Hasa nem fáj, hányás, hasmenés nincs? Mert ha van, akkor esélyes a konzerv, ha nincs, akármi más is lehet.

Ettől függetlenül egy állateledes sem adhatna el már lejárt konzervet. Szóval nyugodtan reklamálhatnál szerintem emiatt.

2017. okt. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.fogok reklamálni az tuti nem a pénz meg az út borít ki hanem mivan ha meghal?hányás volt 2-3.de nem evett ivott és ki száradt.
2017. okt. 28. 20:59
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Es azert az orvos a hibas hogy lejart a konzerv? Vagy honnan kellene tudnia hogy mikor jart le es esetleg ettol lehet (aminek igen kicsi a valoszinusege). Inkabb ne egesd le magad. A royal canin az egy kalap sz...r. Az egesznek semmi hustartalma, a tap tiszta zsir es olaj, csak ugy buzlik a zacskoja is a kajanak. Mig royalt kapott mindig hasmenese volt inkabb valts arrol masikra. A doki meg csak segiteni szeretne a kutyan es nem teged akar megkopasztani...
2017. okt. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem iszik itassad te, probald ki hogy a vizes kezedet lanyalogatja-e. Inni kellene. Ami felmerult bennem, hogy mikor vetted a konzervet? Mert nem hinnem hogy lejart dolgot adnak el. En is etted konzervet meg zacskos dolgot1-2x lejarva semmi bajom. Ezekben annyi a mu folog es a tartositoszer, hogy nem tud mi megromlani benne. Ne hibaztass senkit, ez most mar ugy se segit.
2017. okt. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Dehogy nem az orvos hibás sőt hálás vagyok neki.én a boltot hibáztatom.valamivel jobban van már ivott ez jo jel már meg volt a mai vizit is ma már nem kapott infúziot csak szurit.lehet a konzerv a hibás azt mondta az orvos hogy hirtelen rosszul lett viszont mostanába fogyott holnap viszem egerbe a kórházba mert valami kullancsos betegséget gyanít a doki.ez viszont nagy gáz.sajnos.köszönöm a tanácsokat.
2017. okt. 29. 08:19
 9/12 anonim ***** válasza:
Gyogyuljon meg, te meg nyugodj meg. Felesleges a boltnak verni az asztalt, egy vagy a sok vevo kozul nem foglalkoznanak veled. Majd ramondjak hogy mikor vetted meg jo volt. Nyugodj meg es foglalkozz a kutyaval.
2017. okt. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi már nyugisabb vagyok.

Étel mérgezése volt toxikus tünetekkel. még ma is vinnem kell.így tegnap a tiszti főorvost meg kerestem blokkal és a konzervekkel le szedeti a polcról.legalább más ne járjon igy mert mondjuk ha x személynek nincs pénze akkor bizony a kutya meghal.

De már sokkal jobban van.

És köszönöm a sok választ és a tanácsot aranyosak vagytok.😚

2017. okt. 31. 09:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!