Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baja lehet a kutyámnak?

Baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Nagymamámnak van egy kutyusa 5 hónapos és tegnap mikor a nagyim szedte ki a gyógyszereit hozzáteszem csak vérnyomáscsökkentőt szed hál istennek.

Azt mondja elgurult pár szem !!

Ha esetleg megeszi a kutyus ugye nem lesz baja a kicsikèmnek?

Nem a nagyimé a kutyus vele élünk mi is a párommal,mi valószinüleg dolgoztunk mikor ez történhetett!!

Köszönöm szépen a válaszokat!!


2017. okt. 28. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Tegnap? És akkor most kié a kutya?


Magyarul a kutyád megevett pár szem vérnyomáscsökkentőt.

Az egyik dolog, hogy rommá keresném a lakást, hogy megtaláljam a földön a gyógyszert. Jobb híján fel is lehet porszívózni.

A kutyát figyelni kell.

Tulajdonképpen mikor történt ez? Hány kilós a kutya?

Ugyanis embergyógyszer mérgezést okozhat kutyán. Kisebb termetűnél még inkább. Miránk lett tervezve, és a mi testtömegünkre.


Találtam egy ilyet: kutya pulzusa:

[link]


Milyen állapotban van most a kutya? Szerintem figyelned kellene, és néha megmérni a pulzusát. Jobbat nem tudok kitalálni, a vérnyomását nem tudod megmérni.

Ha a kutya rosszul van, állatorvos. Ha már most rosszul van, állatorvos. Éjjel háromnegyed egy van, gondolom, ügyelet nincsen.

Holnap elvihetnéd orvoshoz.


Még az alábbiakat találtam:

[link]


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__4237585-mi-t..

A gyakoris linkhez annyit hogy nem mindegy, hogy egy csivava vagy egy bernáthegyi.

Az elgurult gyógyszereket meg azonnal össze kell szedni, meg kell keresni, akkor amikor elgurulnak.

2017. okt. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Öt hóónapos???!!! Bakker AZONNAL állatorvos!!!

előző vagyok, fáradt vagyok, nem láttam

2017. okt. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdező te normális vagy? Szerinted a kutya egy gép, aminek semmi baja nem lesz? Gondolkozz már, egy 5 hónapos kisgyerek megeszi a vérnyomáscsökkentőt, lesz baja? Rohannál vele az orvoshoz! A kutya szerinted vasból van és túlél mindent? Vagy tök mindegy, mert ha kinyiffan lesz új?
2017. okt. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi van a kutyával?
2017. okt. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!