Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon hatásos kutyariasztót...

Nagyon hatásos kutyariasztót hol tudok beszerezni?

Figyelt kérdés
Falun lakunk és a szembeszomszédom kutyája már az örületbe kergeti az egész családomat. A gazdával nem lehet beszélni hogy csendesítse le a kutyát. Akkor is ugat ha egy légy elszál a ház elött. Ultrahangos magas frekvenciájú kutyarisztót keresek. A kutyát bántani nem akarom csak hallgasson már el. Olat keresek ami működésbe lép ha elkezd ugatni. Babát várok és kész rémálom minden nap. Ezért sem tudom utcafrontra tenni a szobáját mert ott ablakot nyitni kész rémálom.
2008. okt. 22. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen eszközről én még nem hallottam, de az nem jelenti azt, hogy nincs is ilyen. A postásoknak ilyen eszközük van, de ez gombnyomásra aktiválódik, és kb. 20-25 méterig hatásos:

[link]

Ezzel lehet tanítani a kutyát: ha vadul ugatni kezd, akkor ráirányítod, és megnyomod a gombot amíg el nem szalad. Ha többször ismételsz, a kutya jó esetben megtanul viselkedni!

2008. okt. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nem akarlak elkeseríteni, de az egyetlen megoldással a gazda tudna szolgálni, mondjuk hogy a ház mögé teszi éjszakára az ebeket. A szomszédunknak volt2 idegbeteg kutyája, nappal aludtak és éjszaka ok nélkül ugattak, örjöngtek, bele a sötétbe, míg 2 hét ébrenlét és pattanásik felszülő idegekkel beszéltem vele, majd előre vitte őket a kerítéshez. Nekem jó volt, de a szembeszomszéd nem aludt ezekután. Addig ment a dolog, míg muszáj volt visszavinni a kutyákat oda ahol vette őket. Sajnáltam a szomszédot mert rendes pasas, jól kijövünk ennek ellenére is, de így nem lehetett élni.

Jó lenne szép szóval megpróbálkozni először. üdvözlet és kitartás: ili

2008. okt. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2008. okt. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%

Valóban a szomszédot kéne rávenni a kutya nevelésére, mert

1.: ezek az ultrahangos szutykok többségében semmit nem érnek, az én kutyámnak is nyomhatja a postás, de csak még vadabbul fog rá.

2.: nincs kifejezetten iránya, így az össze hatótávon belüli kutyának kellemetlen érzést okoz, hosszútávon pedig egyenesen megbolondítja őket, hiszen a kutyának olyan az ugatás, mint nekünk a beszéd. Most képzeld el milyen jó lenne neked ha minden megszóláslásnál pl kapnál egy kisebb áramütést...

2008. okt. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!