Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit csináltok, amikor...

Ti mit csináltok, amikor sétáltatás közbe meglát a kutya egy kóbor kutyát?

Figyelt kérdés
Kaukázusi juhászom van,olyankor elkezd húzni,meg menne neki,úgy ugatni nem szokta,csak inkább húz.Amúgy utcán teljesen nyugodt természetű,ha más ember sétál mellettem,meg engedné is,hogy megsimogassák az normális? Nem az a nagyon agresszív,de otthon jelez,ha jönnek,meg valószínű nem engedné be az idegent.
2017. okt. 29. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Meg kell nevelni a kutyát és nem fog húzni, ha meglát egy másikat.
2017. okt. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, ha a kutya kicsit kíváncsiskodik, ha meglát egy másik kutyát az utcán. A baj akkor van, ha egyáltalán nem lehet bírni, például sétáltatáskor, vagy ha mentek állatorvoshoz, vagy rátámad a vendégekre.
2017. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Ha ilyet csinálna a kutyám, határozottan tiltanám. Eleve nem engedem húzni. Le kell erről nevelni.
2017. okt. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
Én olyankor a kóbor kutyát figyelem, hogy vajon fog-e támadni vagy nem. A saját kutyámat nem érdekli a többi kutya, ha séta van akkor csak szaglászik és megy előre. De ha a másik kutya agresszív, akkor persze visszamorog. Ha a kóbor nem támad, akkor simán kikerüljük, ha morog, akkor átveszem a kutyát arra az oldalamra ami messzebb van tőle, átmegyünk az utca másik oldalára és kikerüljük.
2017. okt. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát a legtöbb kutya általában elszalad,nála jóval kisebbek szoktak lenni.De én is valamikor a másik oldalon tartom a kutyát,vagy húzom egy kicsit hogy menjünk az jó? Mert amúgy elég nagy erő van benne,meg szép nagy termetű lett.
2017. okt. 30. 18:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tartozik a kérdéshez, csak megjegyzem, hogy én nagyon örülök mikor ilyen óriástestű kutyát látok sétálni, mert sajnos nem nagyon jellemző, legalábbis a mi városunkban, a kau és hasonló óriástestű kutyákat csak a portán tartják területőrzésre, nagyon ritkán látom, hogy ilyen termetű kutyát sétáltatna valaki.
2017. okt. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!