Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet torzskonyvet...

Hogy lehet torzskonyvet csinaltatni a staffordshire terrieremnek ha az elozo gazdijai nem tettek ezt meg?

Figyelt kérdés

7 hetes a kutyus engem annyira nem zavar hogy nincs torzskonyveztetve de az hogy mindenki megkerdezi van a neki en meg mondom hogy nincs ok meg “jaj akkor nem is fajtatiszta” hat ez mar inkabb. Szuleit is lattam mikor elmentem erte, gyonyoruek voltak.

Viszont annyira csak a kutyaval voltam elfoglalva hogy elfelejtettem megkerdezni ezt a torzskonyv dolgot. Es most nem tudom mit kene. Az addig oke hogy felhivom a szulok torzskonyve miatt de aztan hova tovabb es ennek az egesznek mennyi a koltsege? Koszonom az ertelmes valaszokat.


2017. okt. 31. 08:19
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Milyen fajta ez a törzskönyv nélküli kutya? Staffordshire Bull Terrier vagy Amerikai Staffordshire Terrier?
2017. nov. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!