Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hosszúszőrű csivava szőre?

Hosszúszőrű csivava szőre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mennyire hullik a hosszúszőrű csivava szőre? Ágyban aludna velünk.

2017. okt. 31. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

Nekünk hosszú és rövid szőrű csivi keverékünk van...és hát eléggé hullik, pedig változatosan étkezik és vitamint is kap...de sűrű 'fésülés' mellett nem vészes..a mellettünk alvásról hamar leszokattuk, mert fésüles mellett is hullott a szőre és nem szerettünk volna kutyaszőrös ágyban aludni, amig kicsi kutyus volt nem hullott...

2017. okt. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig azt olvastam, hogy a rovidszoru csivavanak elvileg jobban hullik, mint a hosszunak :/
2017. nov. 1. 12:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy mivel ő 'keverék' így nem olyan rövid a szőre, én nem olvastam utána, mert meglepi kutyus volt, lehet hosszab szőrt örökölt, de a rövid szőrű szőr hullás hajlamával😁 de nagyon szeretjük szőr ide-szőr oda😊 ha szeretnétek aludjatok vele aztán majd kiderül, hogy hullik-e annyira, hogy ez zavarjon titeket vagy egyáltalan nem is hullik majd neki☺ leszoktatni az együtt alvásról nem olyan nehéz...
2017. nov. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2017. nov. 2. 11:57
 5/6 anonim ***** válasza:
A hosszuszoru csivavanak is nagyon hullik a szore, en allergias vagyok a kutyaszorre, a legjobb baratnomnek van hosszuszoru csivavaja, es tele van az agya, a butorok kutyaszorrel, en meg alig kapok levegot a szortol, ha nem akarod, hogy hulljon a kutya szore, valassz hipoallergen kutyafajtat, azoknak nem hullik, vagy nagyon keveset, de oket sokat/surun kell kozmetikaztatni, kivetel a kinai meztelen kutya.
2017. nov. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okés, köszi! :)
2017. nov. 3. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!