Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam a tacskó...

Hogyan szoktassam a tacskó kutyámat a kenelhez?

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves tacskó kutyám. Semmi gond nem volt vele fegyelmezett és okos is de mostanra meg van bolondulva,már vagy 2 éve, mert folyton elszökik, bandázik, csajozik. Már mindent próbáltunk de a leg lehetetlenebb helyen megy ki és már nem tudunk mit csinálni. Én nagyon szeretem és nem akarom hogy valami baja legyen emiatt, ezért csináltunk neki kenelt és most be van zárva. Persze nem nagyon jól viseli, de ezt muszáj és valahogy szeretném hozzá szoktatni de nem tudom hogy. Sürgősen ötleteket kérnék! És a kenel ajtaját ki tudja lökni úgyhogy valamivel meg kéne erősíteni de nem tudom mivel!?

2017. okt. 31. 16:30
 1/10 bollocks ***** válasza:
100%

1. Tacskót nem tartunk a kertben.

2. Ha már ki van cseszve a kertbe, legalább néha elvisszük sétálni, hogy levezessük az energiáit.

3. Ha cseszünk vele foglalkozni, legalább ivartalanítjuk, hogy az szökés okainak egy részét megszüntessük.

2017. okt. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Naponta nagy séta kell neki, beengedni a házba és ivartalanítani.
2017. okt. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tacskót tilos kertben tartani, ivartalaníttatni kell hogy ne "csajozzon" és minimum kéne vele foglalkozni hogy ne szökjön unalmában. Kutyatartásból egyes.
2017. okt. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Ugye ivartalanítva van? Ha nem, miért nem? Miért van a kertben? Miért nem viszed többet mozgatni? Miért nem foglalkozol vele rendesen? Miért nem neveled megfelelően? Miért nem kértél.hozzáértőtől segítséget? Miért nem csináltál normális kennelt?


Tudod nem szégyen beismerni, ha alkalmatlan vagy a kutyatartásra. Keresel neki egy normálisabb, felelősebb gazdát és te soha többet nem tartasz semmilyen állatot.

2017. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Ivartalanítás.

2. Tacskót télen nem tartunk kint.

3. Napi nagy lefárasztós séta, póráz nélkül is.

2017. okt. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudjátok ti nem ismeritek a kutyámat, egy csomót van bent a házban és mindent meg teszek hogy jó legyen neki, de imád kint lenni az udvaron és nem akarom tőle ezt a lehetőséget elvenni. És nem értem miért mondjátok hogy felelőtlen vagyok, minden lehetőséget megadok a kutyámnak!
2017. okt. 31. 19:54
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha imádod a kutyádat, akkor ivartalaníttasd, és csináld meg úgy a kerítést, hogy ne tudjon kimenni.

Amikor pedig nem tudsz rá figyelni, és kennelbe zárnád, akkor inkább a jó meleg lakásba zárd.

Sétálni mennyit jártok?

Jársz vele össze más kutyásokkal, ahol játszhat kedvére a többi kutyával?

2017. okt. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne a kennelbe zárd, hanem a házba. Probléma megoldva.
2017. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy akkor nagyon sokáig kéne bent lennie a lakásba és addig nem bírja mert bepisil.
2017. okt. 31. 21:25
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát hány órát van az a kutya egyedül egy nap? Mivel 8 órát simán kibír.
2017. okt. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!