Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért viselkedett így a kutya?

Miért viselkedett így a kutya?

Figyelt kérdés
Korábban egy szuka boxer - ha ritkán találkoztam vele és a közelemben volt <én férfi vagyok, de nem a kutya gazdája>) -, akkor mindig a hátsó felét mutatta felém, de közben visszanézett rám. Mindig nyugodt volt, csak furcsa volt ez a hozzáállása. Miért viselkedett így?

2017. okt. 31. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kutya hátat fordít neked, akkor megbízik benned.

Biztos nem szerelmes lett beléd és kiskutyákat akart tőled, még ha a kérdésedben ezt az irányt sugallod is.

2017. okt. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
:))))))))
2017. okt. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Amennyiben te egy daliás boxer kan vagy, akkor lehet, hogy megkívánt, egyébként nem!:D

Az állatok ugyanis normálisak, ellentétben sok emberrel.

Elmesélném még, hogy a nőstény kutya csak tüzeléskor veszi fel a kan KUTYÁT(!), egyébként még azt sem.

Ajánlanám, hogy keress egy "embernőt" és ne fantáziálj kutyákkal!

2017. okt. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Nagy kínban lehetsz! :):):)
2017. okt. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%

"Az állatok ugyanis normálisak, ellentétben sok emberrel."

Igen, némely kutya ezért mozdul rá az ember lábára illetve azért falják fel az oroszlánok a gyermekeiket ha nincs mit enni.

2017. nov. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 EvaSz86 ***** válasza:
100%

#5-nek. Az állatok ösztönlények, a túlélési ösztön miatt elfordulhat, hogy ahogy te írtad "az oroszlán felfalja a kölykeit", bár az már egy nagyon kritikus pont lehet, mivel egyébként minden állat védi a kicsinyeit, akár a saját élete árán is, pontosan a fajfenntartó ösztöneik miatt. Ha a kutya "rámozdul" az ember lábára, az sem amiatt történik, mert "közeledik" felé, szimplán a dominanciáját fejezi ki, ez egyébként elég nagy tiszteletlenség főleg, ha a gazdájával teszi, és egy valamire való gazda ezt tiltja is a kutyájának. A kutya ezzel a viselkedésével mutatja ki, hogy alárendeltjévé akarja tenni azt a személyt (vagy tárgyat), egyszerűen ő akar lenni a falkavezér. Ne képzeljünk már bele ennél többet ezekbe a dolgokba.

A kérdezőnek pedig csak annyit, hogy lehet, hogy simán játszani invitált.

2017. nov. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A normális válaszolóknak köszönöm a válaszokat. Nincs és nem is volt kutyám, így nem tudtam, hogy mit jelent ez, viszont furcsának tartottam mindig, de én sem arra gondoltam - még ha úgy tűnik is a kérdésből -, hogy szexeljünk egyet:).

A lábra való izgulás:

Egyszer azt olvastam, hogy az ember lábujjak közti rész olyan illatanyagot termel, ami a kutyákat a tüzelés időszakára emlékezteti. Emiatt akarnak a láb közelében lenni néha.

2017. nov. 1. 08:19
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: ha a kutya a lábon párzó mozdulatokat végez, azzal a dominanciáját fejezi ki. Nem felizgul.
2017. nov. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%
Csak ennek nemileg ellentmond az ,hogy ezt leginkabb tavasszal csinaljak
2017. nov. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt honnan veszed?
2017. nov. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!