Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehetett? Ma elvittük...

Mi baja lehetett? Ma elvittük a kutyáinkat futkározni. Dobáltuk a labdát, mikor vissza hozta, összerogyott. Ez tartott 2 percig, utána mint akinek semmi baja. Megint játszott kicsit, megint előjött, de a második ilyen összerogyáskor már remegett.

Figyelt kérdés
Hívtunk gyors egy kocsit,mert nem tudott lábra állni.10 perc múlva ott is volt a kocsi,de addigra megint semmi baja nem volt.Orvost felhívtam,de azt mondta hogy ha jobban van,ne vigyük be.Most semmi baja,de nem vagyok nyugodt.
2017. nov. 1. 19:30
1 2
 1/17 EagleHUN ***** válasza:
100%

Szerintem vigyétek be egy másik orvoshoz.


Persze az összerogyásnak lehet sok oka.


- Pl narkolepszia. Azaz egyszerűen elalszik. (Embernél is létezik.)

- Ízületei ha kivannak is lehet ilyen.

- Lehet hogy cukorbeteg és elájult.

- stb...


Meg persze ezeknél veszélyesebb és súlyosabb problémák is lehetnek a háttérben. Csakis vizsgálat deríthet bármire fényt.

2017. nov. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán szívbeteg, előfordul náluk is egy UH kimutatja, van rá gyógyszer..ne futkossatok addig.. lássa orvos nem gondolja komolyan hogy ez oké???:((
2017. nov. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván ünnepnap van, doki nem akar vele foglalkozni... Én holnap mindenképp bevinném, és ragaszkodnék hozzá, hogy legalább egy vérvétel legyen, mert ez nem normális. Ha meg a doki még mindig leszarja, akkor megyek másikhoz.
2017. nov. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Leközelebb ilyenkor videózzátok le, lehet aká epilepszia is. De lehet szívprobléma. Szívférgesség ellen védekeztek?
2017. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen védekezünk,advantixot használunk.Az lemaradt az írásomból,hogy hányt is.Azt hittem gyomorcsavarodás,de a doki elmondása szerint nem az.Holnap elviszem orvoshoz,nagyon nyugtalanít :(
2017. nov. 1. 20:03
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
(Az advantix nem hat szívféreg ellen, csak repellens hatása van. Milbemax jó pl, de előtte mindenképp kell tesztet csinálni, hogy fertőzött e vagy sem)
2017. nov. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Az lesz az első,hogy kérek egy tesztet.

Azon gondolkoztam,hogy nem várok holnapig.Találtam egy állatorvost,aki ilyenkor is megnézi.Csak nem ismerem,és 2 órára van,de nem tudok ölbe tett kézzel ülni.

2017. nov. 1. 20:21
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Majd írj légyszi, ha kiderül valami.
2017. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Írok!Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2017. nov. 1. 20:29
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Lelkiismeretes gazdi vagy! Írj majd mi a helyzet, remélem semmi komoly.
2017. nov. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!