Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most vettem észre, h nem...

Most vettem észre, h nem ősszel, hanem tavasszal van kutyaoltás és nem oltattam be a kutyám?

Figyelt kérdés
Kapok valami büntetést, ha most viszem el az állatorvoshoz beoltatni?

2017. nov. 2. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, még bőven időben vagy. Ennyire nem veszik szigorúan.
2017. nov. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
vidd el, ha kiderül és úgy veszik észre, vagy baj történik, akkor magas érte a bírság.
2017. nov. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb oltasd be. Nem kapsz büntetést a késés miatt, ne aggódj, viszont ha egyáltalán nem kap kötelező oltást, akkor van baj.
2017. nov. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó. És szerintetek le fog szidni, hogy felelőtlen voltam?
2017. nov. 2. 22:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik állatorvos azonnal beoltja ha viszed az oltási könyvét. Ma már szinte az összes magyarországi városban van legalább 3 állatorvosi rendelő. És a tapasztalat, hogy jobb így oltatatni mint a kijáró kampányokban, mert így biztos előtted bontja fel a tűt és a hatóanyagot, és akár azt is meg tudod várni amíg berögzíti a petvetdata-ba, hogy kapott oltást.
2017. nov. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. Én általában házhoz hívom a dokit. Tegnap fel is hívtam és tényleg nem volt mérges. Már meg is van az időpont, h mikor jön.
2017. nov. 4. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!