Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A beagle jó házőrzőnek?...

A beagle jó házőrzőnek? Mármint ugat ha valaki ismeretlen van a kerítésnél?

Figyelt kérdés
2008. okt. 22. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az enyém erre nam alkalmas. Inkább farokcsóvával örül mindenkinek. :)
2008. okt. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
A lovakat utálják!! Az enyém idegeneket nem ugatja meg, viszont mindent megfog, egér,patkány, sikló!
2008. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem alkalmas, a beagle az egyik legbarátságosabb fajta, könnyű megvesztegetni. :)
2008. okt. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én találtam egy uszkár kutyát, most nálam tanyázik ideiglenesen. Viszont amit el kell mondanom róla:

Egy igazi nyálgép, mindenkihez farkcsóválva megy oda. De, ha valaki elmegy a kapu előtt egyszerűen megbolondul és megmutatja házőrző tehetségét. Fantasztikus kutya:)

De a beagle nem hiszem, hogy házőrzésre lett volna kitenyésztve.:)

(Most kicsit offolok, de ha érdekel az uszi, írj! Sajnos sos helyzetben vagyok, hamarosan érkezik négy négy hónapos kiskutya, akiket el akarnak altatni.)

2008. okt. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A beagle inkább vadászkutya.


Nálunk éjszaka, ha alszik, ki sem szokott nézni, ha megjövünk, csak ha szólítjuk.


Inkább kiássa a virágokat, amiket elültet az ember. :)

2008. dec. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is beaglem van és szerintem a tvből tanulta de valamiért a pizzást és a postást megugatta.:D Meg egyszer mikor éjszaka jött haza a tesom és velem aludt fenn a kutyus akkor ahogy hallotta az ajtó nyitást rögtön ugatva rohant lefele.Biztos gondolta hogy ilyenkor senkinek nem kéne bejönni-e:D De szerintem ha a betörőnél lenne kaja akkor megsemukkanna.:)
2009. márc. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!