Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Házi, alkalmankénti használatr...

Házi, alkalmankénti használatra (évi 3-4-szer, egy kutyának) tudtok ajánlani kutyanyírógépet? Nem a 100 ezres kategóriában keresgélek, hanem tényleg egy olyan cuccot, ami kibírja pár évig ezt a hobbi-használatot.

Figyelt kérdés

Nem a kozmetikustól sajnálom a pénzt, mert imádjuk, olcsón és szuperül dolgozik, hanem a lakhelyünk és életmódunk miatt egyszerűen borzasztó nehéz megoldani a logisztikát.

köszi!


2017. nov. 3. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a Lidlben vettem anno Zoofari márkájút, kb. 4000 Ft-ért. Eddig nem volt vele gond.

De nem mindig árulják, csak amikor a reklámújságba is beleteszik.

De szerintem Fressnapfban is körülnézhetsz, hátha van nekik, vagy online áruházakban.

2017. nov. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi.

Láttam a neten 15-20 ezrekért, csak mivel egyáltalán nem ismerem, nem tudom, melyik mennyire komoly vagy komolytalan, illetve ha baja lesz, melyik az, amit meg is lehet normálisan reklamálni.

2017. nov. 4. 13:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a Lidl-es volt, 4-szer nyírtam meg vele a kutyámat, és tönkrement. De valami 3-4 ezer volt, még így is megérte, mert itt nálunk a kutyakozmetikus 1 alkalom 3000 Ft, tehát a 4 nyírás 12 ezer lett volna, így meg megúsztam 3-4 ezerrel.Ha veszek, ilyen áron veszek újra.Lehet a drágább se bírná tovább.

Amúgy csak akkor nyírd otthon te, ha értesz hozzá. Egyszerűnek tűnik, de nem az!

Sokat szenvedsz vele mire megnyírod, és a végeredmény csúnya lehet.

2017. nov. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én gépem még bírja, semmi baja. :)
2017. nov. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Mi kozmetikusunk olyan 4-5 ezerért nyírja, de ez egy 40 kg-s óriás schnauzer, szóval van rajta "munkafelület" bőven.


Volt már hogy kínomban ollóval estem neki, 3 napig dolgoztam rajta, mire elfogadható kinézete lett. :D


Azóta már rutinosabb vagyok (én is, meg a kutya is), trimmelni is egész jól megtanultam.

Tudom, nem ugyan az, de tehenet nyírtam sokat régebben (kiállításra), szóval nem félek tőle. Ha nem lesz szép, az sem katasztrófa, tanyán lakunk, nem kell parádézni vele a belvárosi korzón. :)


köszi még egyszer a válaszokat, és további tapasztalatokra is kíváncsi vagyok.

2017. nov. 9. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!