Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam le a kutyám...

Hogy szoktassam le a kutyám arról, hogy NE (! ) a szőnyegre pisiljon?

Figyelt kérdés
Van egy Yorkshyre Terrier kiskutyám, most lesz 3 éves, és régen, amikor nem volt szobatiszta a fehér szőnyegemre pisil... De azóta már szobatiszta, reggel, este kimegyek vele, hogy pisiljon, pisil is. (kertesházban lakunk ezért ugye nekem is ki kell menni jön a kutya is) De most megint oda jár pisilni. mit tegyek?
2017. nov. 4. 08:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Minek engeded be a lakásba?
2017. nov. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
#1 Az szobakutya, kint meg is fagyna a Yorkshyre Terrier.
2017. nov. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Egy nap 2x van kiengedve a kutya?
2017. nov. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Naponta minimum 4-szer kellene kimenni vele, nem csak reggel-este. Plusz nem csak kimenni, hanem napi egyszer elvinni egy nagyobb sétára is.

A szőnyeget fertőtlenítsd, és ha lehet, szedd fel vagy a kutyust ne engedd be a szőnyeges helyiségbe egy ideig.

2017. nov. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Napi 2 "kimegyünk, pisil egyet és jövünk vissza" borzasztóan kevés!


Vidd el szépen sétálni, legalább reggel egy 1 órás sétára, akkor majd kipisili magát. Napközben meg még legalább 2x legyen lehetőség pisilni, bár ha van kert, nem értem miért nem engeded ki sűrűbben? Egy ekkora kutyának azért az az egészséges ha 6 óránként tud pisilni.

2017. nov. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
mondom családi házban lakunk és ki van engedve a kutya többször is, mert én is kimegyek többször, és jön velem a kutya is -_-
2017. nov. 4. 12:57
 7/13 A kérdező kommentje:
sétáltatni is elviszem!! napi többször kimegyek vele!
2017. nov. 4. 13:03
 8/13 anonim ***** válasza:

"reggel, este kimegyek vele, hogy pisiljon"


Ebből nem az jön le, hogy többször ki van engedve és sétáltatod...

2017. nov. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
"(kertesházban lakunk ezért ugye nekem is ki kell menni jön a kutya is)" ezt nem tudja felfogni egyesek értelmi szintje, de azért még veszekedhetsz, nem is értem hogy gondoltam azt, hogy nem ilyen értelmi szintű ember fog válaszolni! Tisztelet a kivételnek.
2017. nov. 4. 17:45
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Ne haragudj, de ez nem is értelmes mondat.
2017. nov. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!