Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táppal etessem majd a...

Milyen táppal etessem majd a kutyám?

Figyelt kérdés
Nem sokára kapok majd kiskutyát és szeretnénk neki előre bevásárolni de nem tudom milyen tápot vegyek neki (Labrador keveréknek) én brit tápra gondoltam és ha az jó azon belül melyik? Mert több fajta van és nem értek hozzá :/

2017. nov. 4. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó az is esetleg Josera az is nagyon jó,van kölyökkutyáknak való.
2017. nov. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idős a kutyus. 4 hónapos koráig Brit Premium Puppy táp kell, ilyen: [link] utána Brit Premium large junior, ilyen: [link]
2017. nov. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

17:32 válaszoló felnőtt Brit tápot mikortól adjam neki es melyik színűt?

2017. nov. 4. 18:38
 4/6 anonim ***** válasza:

A csomagoláson rajta van, meddig lehet adni a kutyának, a neten azt találtam, hogy 16 hetes koráig. Utána Junior Large Breed 24 hónapos koráig, aztán Adult Large Breed.


Én ajánlom a Brit Care-t is a Premiumon kívül, kicsit drágább, de nagyon jó minőségű.

2017. nov. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs, előző válaszból kimaradt, hogy a Puppyt lehet 16 hetes (4 hónapos) koráig adni.
2017. nov. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, kifogom próbálni a Brit care-t is :)
2017. nov. 4. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!