Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért és melyik kutyafajta...

Miért és melyik kutyafajta nektek a 'nagy Ő"?

Figyelt kérdés
Amikor vettél egy kutyát, és már akkor vagy idővel tudtad, hogy neked ez a fajta az igazi.:D Csak kíváncsi vagyok

2017. nov. 4. 19:26
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
kérdőszavak sorrendje talán jobb lett volna fordítva, de így is érthető gondolom :D
2017. nov. 4. 19:28
 2/25 anonim ***** válasza:
72%

Még nem vettem, de a labrador retriever.

A Marley film óta érzem. Teljesen belopta magát a szívembe.

Nem tudom miért, de semmilyen más kutyafajtára nem tudok úgy tekinteni, mint egy gyönyörű, okos, hűséges, rosszcsont labira.

2017. nov. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%
drótszőrű foxi. hihetetlenül cuki, okos, empatikus és igazi egyéniség.
2017. nov. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%

Rough Collie.

Eredetileg angol szettert akartam, de nem volt a piacon :D

8 hetesen ismertem meg a skótomat és soha nem kellene semmilyen másik fajta, féle kutya. Az örök , nagy szerelmem lett a skót juhász kutya.

2017. nov. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%
* 21 éve már
2017. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
83%
bernáthegyi
2017. nov. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
Shiba Inu. Mikor vettuk en sejtettem, de a parom azt mondta a mienk mas lesz. Nem lett, a nyilvanvalo szivas ellenere, hihetetlen mennyisegu egyedi es kedves pillanatot koszonhetek neki, most mar mast el sem tudnek kepzelni.
2017. nov. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
64%
Golden Retriever A legokosabb kutyafajta.Családcentrikus,szeret mindenkit,hűséges.
2017. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%

Simaszőrű foxi :)

Végtelenül pörgős, sunyi, rosszcsont, igazi energia bomba, nincs olyan nap hogy ne nevetetne meg. Véletlenül került hozzánk, nem is szerettünk volna kutyát, de amikor először megláttam tudtam hogy ő fogja kiegésziteni az életem :)

2017. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
72%
Uszkár, és husky :)
2017. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!