Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy rövidszőrű tacskónak...

Egy rövidszőrű tacskónak megfelel ha szalmával tömöm ki a kisházát, vagy szúrni fogja?

Figyelt kérdés
2017. nov. 5. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Jó a szalma, de nem állandóra lesz kint télen, ugye?
2017. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem szúrja, de a háza elé télen tégy egy függönyt a szél ellen.
2017. nov. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ki fogja kaparni a szalmát.Szivacsot akarok a házba,de majd valahogy le kell szögelni,hogy ne szedje ki.
2017. nov. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem állandóra, este benn alszik, de én attól is tartok hogy egész napra kintre teszik szüleim mert régebbi mentalitásúak és lehet ugyanúgy káros neki a hideg. az meg hogy beengedik napjában 2x negyed órára nem tudom ér-e valamit. idén múlt egy éves a kiskutya
2017. nov. 5. 15:34
 5/10 A kérdező kommentje:
az a probléma igazából hogy ilyen kutya még nem volt a háznál aki rövid szőrű és kistestű is egyben, és hiába magyarázom hogy ez más mint a régiek, ugyanúgy kint kutyaként akarják tartani. persze erről is olvastam hogy bírja kinn a tacsi is ha hozzászokatják de sosem jelent jót szerintem ha remegni látom a kutyát
2017. nov. 5. 15:37
 6/10 A kérdező kommentje:
most rongy is van neki rakva a szalmájára de félek ha bejön a lucskosabb idő beviszi a vizet a lábán ezért lehet csak átmeneti
2017. nov. 5. 15:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A rongy meg a szivacs nem jók, mert nem száradnak ki a szalmával ellentétben. A ház elé akasztott "függöny" se legyen ruha, mert felszívja a vizet, rásegíthet hogy tüdőgyulladást kapjon a kutyus. Szóval jobb ha valami fólia- féléből csinálsz neki függönyt.
2017. nov. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rövidszőrű tacskónak a kinti tartás nem felel meg.
2017. nov. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha olyan hideg lesz mint tavaly, akkor meg fog fagyni...
2017. nov. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%
Annyira nem értem, hogy ha valaki kint tartja a kizyáját akkor mi a fenének válszt kistestű, rövidszőrű fajtát. Gratula a szüleidnek
2017. nov. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!