Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hogy ne fájjon...

Mit tegyek, hogy ne fájjon ennyire? 😭😭

Figyelt kérdés

Volt egy kutya kb 3 házzal tőlünk. Nem volt gazdája mert kidobták, csak ök etteték... minden reggel elkisért és délután haza jött velem a suliból.... az éjjel egy barátnömnél aludtam és reggel írja apum hogy (talán megmérgezték ) és hogy a kapunk elé voncolta magát és itt elment...😭. NAGYON HIÁNYZIK ( nekem is és az én kutyusaimnak is)

Mit tegyek?


2017. nov. 5. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem éppen azt a választ fogod kapni amiért jöttél.

Ha ilyen sokat jelentett neked miért nem fogadtátok be? Ha erre nem volt lehetőség akkor miért nem hívtatok ki egy állatmentő szervezetet vagy akár a gyepmestert? De még azzal is sokat tettél volna érte ha kirakod a képét Facebookra és keresel neki egy gazdát.Úgyis azt írtad a te kutyáidnak is hiányzik, akkor gondolom jól kijöttek egymással tehát őket sem zavarta volna különösebben ha pár napig ideiglenesen befogadod amég gazdát találsz neki. De a menhely még mindig ott lett volna mint opció.


Bármennyire is hiányzik, ha nem is közvetlen de te is hozzájárultál a halálához mert nem tettél semmit, hogy megmentsd az utcáról.

2017. nov. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%
Gondolj arra,hogy már egy sokkal jobb helyen van!Nem volt gazdija kidobták sokkal jobb neki így:)!
2017. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mert a szomszédomék nagyon szerették ( töröttek vele meg minden) csak nem engedték az udvara ( ezt én is elleneztem de a nö férje alergiás rá .....)

Ezt nem írtam , nem tudtam hogy ennyire fontos🙂

2017. nov. 5. 20:48
 4/11 A kérdező kommentje:
És azért nem fogadtam be mert van 2 szoba kutyám amelyekkel nagyon jól ki jött. De van kinm egy oriási és az szét tépte volna ( még a néni nagyon szerette)
2017. nov. 5. 20:51
 5/11 anonim ***** válasza:
99%
Nem számít hogy a szomszédok mennyire szerették, nem foglalkoztak vele úgy mint kutyájukkal, nem az övék, nem tudtak érte felelősséget vállalni, ők is meg te is hozzájárultatok a végeredményhez. Ha valamit nem tudsz megfelelően tartani nem kell önző módon ezt művelni csak mert te szereted, de azért maradjon az utcán. Elég kegyetlen ez az egész én azt mondom, és kimeríti az emberi önzőség fogalmát.
2017. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Miért kellet elrontani?

Igen én írtam a másik kérdést is, bár a történet igaz😭, fogalmazást írók az emberek ELÖITÉLÖSÉGEIRÖL! Feltetem több féle kérdést és meg néztem(volna🙂) hogy reagálnák... ( szerintem normálisan, bár senki nincs Másnak a börébe és nem ismeri az egész történetet)

Mindegy, felteszem máshol....

Sajnákom ha ezzel megbántódtam valakit, nem ált szándékomban 😣☺

(De a fájdalom most is bennem van...pedig nem most történt)

2017. nov. 5. 21:54
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Még simán kitalációért is leszedhették volna a kérdést, de ha elolvasnád az oldal szabályait, nem lehet feltenni ugyanazt a kérdést többször, és kérdés jelentésénél van olyan opció hogy "gyanús, hogy a kérdező megkérdezte már ugyanezt". Hát itt is ez történt. Kicsit több fantáziával lehet hihetőbb lett volna. De ez így még elég provokatív is.
2017. nov. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mint mondtam a nem kitaláció mert igaz... és a többit bevalom hogy Hibáztam . Sajnálom!
2017. nov. 5. 21:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de a két síros szmájlihoz volt erőd, kb csak szórakozol és bele akarsz taposni a kutyatartók lelkébe...
2017. nov. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mondom a kutyus nagyon hiányzik most is , de tudom hogy már egy jobb helyen van...😯🙂...nem bántok meg vele semmilyen kutyatartot hisz nekem is vann! És ha velük történe valami ,belepusztulnák !
2017. nov. 6. 06:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!