Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire pontosak ezek az...

Mennyire pontosak ezek az információk a kutyákról ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Legfőképpen a csillagozásnál találtam szerintem pontatlan adatokat..

[link]



2017. nov. 6. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel sehol nincs forrás megjelölve, ezért a pontosság és hitelesség megkérdőjelezhető erősen. Ezért illik ilyen összefoglaló, gyűjtő oldalakon forrást megjelölni. Pl. a wikipedia fajta szócikkeknél is van forrás, és utána tudsz menni és ellenőrizni tudod a megbízhatóságot.
2017. nov. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A leírásból pár mondat az egyik kutyánál szó szerint ugyanaz, mint egy válasz gyakoriról... :DD
2017. nov. 6. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:
En az ertekeles reszt neztem meg (csillagok), hat ott bizony vannak erdekessegek. Hozzateszem en jobb szeretem azokat a forumokat (esetleg facebook csoport), ahol a fajtaval egyutt elo emberek osztjak meg a tapasztalataikat a fajtaval kapcsolatban. Hiaba irjak barhol pl. hogy az akita kozepesen okos (holott nagyon is az), mikor nem igaz. Az megint mas, hogy a megtanitott feladatot szarik megcsinalni neked.
2017. nov. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Mivel sehol nincs forrás megjelölve,"

Van. A kölyök képek és a felhasználók véleménye részek között.


A csillagozást konkrétan a [link] -ról vette, de úgy egy az egyben. A "Hajlamos elvándorolni" meg egy csúnya félrefordítás. Mivel innen-onnan van összeollózva az anyag, egy bekezdésben is képes ellent mondani önmagának (pl. most hogy áll a tacskó a gyerekekkel és a tanulással?)


Két dolgot tudnék még hozzátenni a témához:

- Bárki bármit publikálhat interneten. Érdemes megnézni, hogy ki írja, hol írja, honnan írja, milyen forrásokból stb.

- Értelmes ember nem csak egy forrásból informálódik. Ha szimpatikus egy fajta (vagy az örökbefogadás), akkor rengeteget olvas a témában, szakkönyvet, internetes publikációt fórumokat stb, beszélget olyanokkal, akik közelebbről is ismerik az adott fajtát (/szitut): kutyatartók, tenyésztők, kozmetikusok stb., élőben szerez benyomásokat, tapasztalatokat...

2017. nov. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!