Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olvastam hogy a bullmastiffoka...

Nagy zack kérdése:

Olvastam hogy a bullmastiffokat rendörségnél alkalmazzák angol szász országoba ez igaz lehet?

Figyelt kérdés
kutya

2017. nov. 7. 14:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A mai bullmasztiffok nem igazán munkakutyák, illetve egy belga vagy német juhászt soha nem fog megközelíteni, szóval nem hiszem.
2017. nov. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
azt tudom mali és német juhász nem közelitik meg de nem is arra alkalmazák ugy olvastam határ örszés meg bomba keresés nél alkalmazák meg nyugotak ezért extrémebb helyzetekbe
2017. nov. 7. 14:59
 3/13 anonim ***** válasza:
Minderre vannak sokkal megfelelőbb fajták. Hol olvastad? Be tudnád linkelni?
2017. nov. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


"Most police dogs are German Shepherds or Belgian Shepherds, but among the best police dog breeds are also Labrador, Bullmastiff, Golden Retriever, American Pit Bull Terrier, Cocker Spaniel, Doberman, Boxer, Rottweiler and Setter, except the ones already mentioned before, namely Bloodhound and Beagle."

2017. nov. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A dogsaholic nagyon megbízható oldalnak tűnik. :D
2017. nov. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


"Other breeds like Boxers, Bullmastiffs, Labrador Retrievers, Terriers, and Bloodhounds are also trained to serve in this line of duty."


[link]


"Although it was originally intended to serve as a guard dog for the gamekeepers, with time it came to used for sentry duty, guarding in general and was also used by the police personnel and the army."


[link]


German Short- Haired pointer

Bloodhound

Labrador Retriever

Boxer

Dutch shepherd

Doberman Pinscher

Belgian Malinois

Bullmastiff

Rottweiler

German Shepherd



Bár gondolom mindegyik oldal megbízhatatlan lesz számodra...

2017. nov. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
Valami olyat tudnál linkelni, ami nem csak általánosságban beszél, hanem konkrét példákat hoz? Annak talán hitele is lenne.
2017. nov. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mit értesz konkrét példa alatt? Mert igazából úgy tűnik, hogy nálad jártasabb ember úgysincs a témában. Mert például a legutolsó linken is világosan leírják, hogy igen, pl. bomba kiszagolására alkalmazzák. Csak oda kell tekerni a leíráshoz. De inkább nem fárasztim magam az ilyen öntelt alakokkal tovább.
2017. nov. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
énis ugy tudtam bomba keresö kutya és fogokutya videoba is fent fen top 4 rendörkutya sszem amugy örzö védö kutyák közzöt is top 5 be benne van minden videoba
2017. nov. 7. 19:17
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen, biztos.

Én nem olvastam, hanem láttam dokumentumfilmekben.

2017. nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!