Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák hogy lehetnek ilyen...

A kutyák hogy lehetnek ilyen okosak? Hogyan ismerik meg ilyen gyorsan az embereket?

Figyelt kérdés

Lassan egy hónapja hogy új lakásba költöztünk az egy éves kutyámmal. 4 napja hozzánk költözött egy lakótárs (egy olyan sràc akit előtte nem ismertünk) és tegnap este mikor jött haza a sràc, a kutyàm már akkor farokcsóválva szaladt az ajtóhoz, amikor én még semmit sem hallottam. Csak rá egy 10-15 másodpercre hallottam meg a kulcscsörgést. Ergó lehet még a liftből sem szállt még ki amikor a kutyám már jelzett. (A lift kb 7-8 méterre van a bejárati ajtótól ès a kettő között van még egy ajtó.)


Hogy ismerheti fel a kutyám ilyen rövid idő alatt őt, honnan tudja hogy nem a szomszédokból jön valamelyik? Már érzi a srác illatát? Vagy meghallja és felismeri a lépteit?


2017. nov. 8. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Érzi a szagát már messziről :)
2017. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Sokkal jobb a hallása, és felismeri a lépteit :)
2017. nov. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Plusz fontos nekik a rutin, és tudja hogy a srác kábé mikor várható.
2017. nov. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lépteit megismeri vagy akár ha a srác mindig ugyan abban az időben jön,akkor az is közre játszik.


Nálunk a szembe szomszédra már nem ugattak a kutyák.

Most új lakók jöttek,régiek elköltöztek, őket még nem szokták meg,mindig ugatnak ha járkálnak,pedig szeptember óta itt laknak.

2017. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Amit te ez esetben okosságnak hiszel, az valószínűleg csak jobb hallás, szaglás.
2017. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
A sertés és delfin is okos, a kutya túl van sztárolva.
2017. nov. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

Jobb a hallása szaglása. Látása aránylag gyenge,az emberé jobb. Sok kutya a városi zajban kihallja a gazda autójának motorhangját a sokadik emeleten.


Viszont van egy elég misztikus de sokszor megtapasztalható tény amit tudomány sem magyaráz meg vagy elvet és az a telepátia. Működik ember -állat között is .

2017. nov. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

A mi kutyusunk is ezt csinálja, a párom 3 műszakban dolgozik, de a kutya szerintem már akkor tudja, hogy jön haza, amikor kiszáll a kocsiból :)

A kutyáknak nagyon jó a szaglása és a hallása, és amúgy szerintem is van nekik ehhez egy érzékük. Azt mondják a kutyák a szellemeket is érzik, sőt, még az eljövendő földrengéseket is, bár ez sok más állatra is igaz.

2017. nov. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!