Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Altaltás hatása meddig tarthat?

Altaltás hatása meddig tarthat?

Figyelt kérdés
Ma megcsászározták a kutyám. haza is hoztuk. és valami baj van. a kutya még kovályog de közben szaladgálna össze vissza. a kis kutyáknál se marad ott.

2017. nov. 8. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Kb. 24 óra, mire kiürül az altató a szervezetből. Ne engedjétek szaladgálni, bent kell tartani a helyén, csak vigyázzatok, hogy amíg nincs magánál, ne nyomja össze a kölyköket.

Ez a kóválygós, zavart szakasz pár óra alatt elmúlik. Utána még 1-2 napig levert, bágyadt lesz, úgy fog kinézni, mint aki szomorú.

Inni-enni csak akkor kaphat, ha már teljesen magánál van!

2017. nov. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segitseget. Amugy kb 5 percenként fel ugrik mint ha fájnaa neki valamilye de nem tudom mi.
2017. nov. 8. 19:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk októberben ivartalanították a szukánkat. Nálunk első nap szinte csak pihent, ő is sokszor próbált járkálni,ugrálni. Varrat ilyenkor húzódik. Császárnál is össze varrták a hasát,szóval neki is a varrat húzódhat. Nekünk 3 napig nem volt teljesen önmaga a kutya, csak aludt,evett,ivott.


Mi d.u 3 kor hoztuk haza, este fél 10 kor adtam enni,inni meg akkor mikor már járkált,csóvált rendesen,de eleinte csak pár kortyot. kaja után letettem a vizes tálat.


Ahogy írták arra figyeljetek a kölyköket össze ne nyomja.

2017. nov. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kölyköket lehet, hogy nem is fogja gondozni. Ugye a császárnak meg van ez a hátránya, hogy sok esetben nem indulnak be az anyai ösztönök. De erre gondolom felkészültél és ha így alakul fogod te gondozni a kicsiket 2 óránként a következő 4 hétben.
2017. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszii a segitséget. Éjjfélkor felkelt az anya rámnézet, mint ha aszt mondaná már ébren vagyok és jöhetnek a kicsik.
2017. nov. 9. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!