Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák tudják egymást is...

A kutyák tudják egymást is szeretni vagy csak az embert?

Figyelt kérdés
2017. nov. 9. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Saját magam tapasztaltam, hogy egymást is tudják szeretni.
2017. nov. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Én is tapasztaltam, hogy létezik "kutyaszerelem".
2017. nov. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kutyám nyugdíjazott szolgálati kutya. Amikor még dolgozott, a mellette lévő kennelben egy kutya, aki azóta szintén egy családhoz került. Alapvetően egyik sem jön ki a többi kutyával, de amikor ezek ketten találkoztak, hatalmas volt az öröm. Pedig régebben sosem találkoztak a kennelen kívül.
2017. nov. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 EvaSz86 ***** válasza:
Nekem két kutyusom van, egy év különbséggel kerültek hozzám (1,5 éves kisfiú és 11 hónapos kislány). Immár 4 hónapja vannak együtt folyamatosan. Eleinte, mondjuk az első hónapban az idősebb kutyus nehezen fogadta a változást, mostanra viszont elválaszthatatlanok. Hiába van két fekhely külön, egymáshoz bújva alszanak az idősebb kutyus fekhelyében. Napközben folyamatosan játszanak. Amikor az idősebb kutyus itthon maradt egyedül, mert a kicsit vittem ivartalanításra, párom mesélte, hogy teljesen elszomorodott, mikor hazaértünk, és a kicsi még az altatás után volt, az idősebb odafeküdt mellé, és folyamatosan nyalogatta az orrát. Szóval igen, szerintem tudják egymást is szeretni. Sőt, szerintem jót tesz nekik, hogy nem egyedül vannak, mikor itthon maradnak.
2017. nov. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!