Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Happy dog natur coq felnöt...

Nagy zack kérdése:

Happy dog natur coq felnöt tápal van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

2017. nov. 9. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak a kategóriájában sokkal jobb tápok is, mert az oké, hogy első helyen hús szerepel az összetevők között, de ezt gabonafélék követik, ez pedig sok. Mi a bárányos rizseset használtuk, nem vált be, bár azt hozzáteszem, hogy elég problémás kutyám van tápszempontból. A Brit Premium árban ugyan ott van, és sokkal jobb az összetétele. Ha pedig hajlandó vagy egy kicsit többet áldozni rá, akkor a Brit Care egy átlag kutyának már tényleg nagyszerű.
2017. nov. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem nagy szám. A Brit Premium jobb, vagy ott a Josera is :) ha tudsz többet költeni, akkor Brit Care
2017. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
probáltam már brit termékeket nem jöttek be nagyon nincs jo véleményem roluk most bosch kutyatápal etetek árba ugyan az szerintem jobb minöségü jo ez csak az én véleményem
2017. nov. 9. 18:11
 4/4 anonim ***** válasza:
A Bosch is jó. Szerintem a Happy Dognál is jobb
2017. nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!