Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fressnapf-ban állateledel?

Fressnapf-ban állateledel?

Figyelt kérdés

Melyik a legjobb táp és jutifalat ott? Nem muszáj sajátmárkásnak lennie.


Válaszokat előre is köszönöm!


2017. nov. 10. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ott bazi drága, 2X annyiba kerül mintha netről rendelnéd. Real Nature jó, régebben Acanát is árultak.
2017. nov. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor milyen (online) boltot ajánlanám?
2017. nov. 10. 13:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Petissimo és Acanashop. A többinél lassú a szállítás és van hogy 1-2 hétig is tart mire odaér a termék. Acanashop mindig kiszállít másnapra, Petissimonál is jellemző de ott van, hogy 2 napon belül kapod meg.
2017. nov. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. nov. 10. 13:43
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az Acana az egyik legdrágább táp, bár az tény, hogy az egyik legjobb minőségű is. Én Pedigree-t adtam a kutyámnak, de a kutyasuliban az oktatóm és a többi gazdi is mondta, hogy álljak át inkább Platinumra. Azóta meg is rendeltem, ingyen tehetsz a kosárba csipeszt és mérőpoharat is (ezt azért mondom, mert ha kell, akkor külön meg kell jelölnöd (kosárba kell raknod)). Kedd este (munkaidőn kívül) rendeltem, Csütörtökre meg is kaptam. A kutyasuliban csak jókat hallottam róla, én még most ismerkedem vele. Jó büdös, de a kutyámnak nagyon ízlett, pedig elég válogatós.
2017. nov. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Végre valaki más is ismeri a platinumot :)

Legjobb! Magas hústartalom, ennek ellenére nem drága.

[link]

2017. nov. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha Fressnapf, akkor Premiere. Nagyon jó ár-érték arányú, és korrekt összetevőjű táp. Nedves eledele is szuper, érdemes összehasonlítani a többi ugyanilyen árú termékkel...

Ezen kívül, ha a szuper prémium minőséget keresed, akkor Real Nature. Konzervjei és száraztápjai is kiváló kategóriát képviselnek, merem ajánlani.

Fressiben még szárított bőr rágórudakat szoktam venni, van vagy száz darab egy zacskóban, 2700 forint körül van, hónapokig elég.

2017. nov. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. nov. 10. 18:55
 9/11 anonim ***** válasza:
A Fressnapfban kapható Real Nature táp közel olyan minőség, mint az Acana, viszont valamivel olcsóbb. Nekem ugyan csak a macskatápjával van tapasztalatom, de melegen ajánlom, maximálisan meg vagyok elégedve vele.
2017. nov. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. nov. 10. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!