Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két kutya sétáltatása egyre...

Két kutya sétáltatása egyre nehezebb, udegen kutyák találkozásakor ugatnak, ugrálnak katasztròfa! (Akiták) Ti hogy oldjátok meg az ilyen jellegű problémát?

Figyelt kérdés
2017. nov. 11. 07:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Neveléssel és szocializációval. Nincs varázsszer, nincs más megoldás. Te miért nem próbáltad eddig? Eleve miért kellett két akita, ha kevés és gyenge vagy hozzájuk?
2017. nov. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Neveléssel. Ha egyedül nem megy, kutyaiskolába kell vinni őket, külön-külön is foglalkozni kell velük.

Amúgy: mi okból van 2 akitád, ami az egyik legnehezebb fajta?

2017. nov. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Victoria Stilwell:A póráz két végén című sorozat , nagyon jó, minden problémára kitér, én nagyon sokat tanultam belőle és most nagyon könnyen tudom kezelni a problémákat a kutyáimnál....

(A sorozat fent van a YouTube-on is)

2017. nov. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Két neveletlen Akitát egyszerre soha nem fogsz tudni megnevelni. Legalábbis te biztosan nem. Irány a kutyaiskola és máskor mielött kutyát vállalsz talán gondolkozz.
2017. nov. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Milyen pórázon viszed őket? Flexi, vagy normál?
2017. nov. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Van olyan hülye, aki akitát futón visz???
2017. nov. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Normàl poràz! Amugy nagyon jòl nevelt kutyàk addig amig màs kutyàt nem làtnak! Akkor jön a hùzàs ès a kutyàzàs,amùgy semmi gond velūk.Kutyasuliba jàrtunk.Ez azòta kezdődött amiòta egy màsik kutya nekiugrott.Addig semmi gond nem volt.
2017. nov. 11. 22:32
 8/16 A kérdező kommentje:
Akàr hova mehetūnk, nagyon baràtsàgos kedves kutyàk.Csak a kutyàzàsròl nem tudom leszoktatni.
2017. nov. 11. 22:34
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

6-os, én sajnos ismerek azért jutott eszembe ez az opció is... És rendszeresen behozza a kutyás társaságba elengedett kutyák közé, akikre rátekeredik az a sz***r (meg ránk is) baromi idegesítő. Másfél éve hallgatjuk, hogy "nemsokára elengedem". Hihetetlenül idegesítőek.

De ezek szerint a kérdezőnél ez nem áll fenn szerencsére!

2017. nov. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
Felénk is van egy kiscsaj aki Huskyt visz flexin.
2017. nov. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!