Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik nemű kutya a ragaszkodo...

Melyik nemű kutya a ragaszkodobb? A lány/szuka vagy a fiú/kan (ki hogy mondja) kutya a ragaszkodobb?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a lány vagy a fiú kutya az amelyik jobban ragaszkodik a gazdájához? Nektek milyen nemű kutyátok van,és mennyire ragaszkodik hozzátok?

2017. nov. 11. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nemtől függ,hanem jellemtől. Van egy 4,5 hónapos tacsi-vizsla keverék mentett kan kutyám. Nagyon ragaszkodó, mindenkit imád. :)
2017. nov. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szuka német juhászom van és nem ragaszkodó egyáltalán, vagy nem is tudom, lehetne picit bújósabb de egyáltalán nem az. Szerintem jellemtől függ. Az én kutyám a szóbeli dicséretet részesíti például előrébb, meg a juti falit.
2017. nov. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 CFB válasza:

Ez személyiségfüggő. A lányok barátságosabbak átlagban véve, lágyabbak, kedvesebbek. Mint embereknél.

A legragaszkodóbb kutyák a menhelyről elhozottak.

2017. nov. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pptomi ***** válasza:
Nekem egy igazán bújós kan kutyám van. Ahogy mondják, inkább személyiség függő, szerintem sokat számít a vele való foglalkozás mennyisége is.
2017. nov. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az kutyáknál nincsenek korlátok. Szeretetben, hűségben, házőrzésben. Egy yorki csak a temperamentuma miatt nem tud annyira veszedelmesnek mutatkozni, mert belérúgsz erősen és... Na. Meg itt nincs olyan, hogy nemfüggő a szeretet. Nekem most egy szuka németjuhászom, haláli bújós, előtte volt egy újfundlandi kanunk, szintén belebújt az emberek ölébe.
2017. dec. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!