Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen minosegu a Fressnapf...

Milyen minosegu a Fressnapf sajat markaja, a Fit+Fun?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Valaki etet ezzel a markaval? Ha igen, mi a tapasztalat vele? Szorzet, vegtermek, szeretik a kutyak? Sajnos nincs penzunk draga kutyatapokra (kerlek azzal ne jojjetek, hogy akkor minek nekunk kutya, mert 1-2 evvel ezelott sokkal jobb volt az anyagi helyzetunk), de ez a marka viszonylag jonak tunik. Nincs benne szinezek es izfokozo. Szoval ebbol a markabol a Lucky Meal kutyatapot neztem ki (ebben nincs szinezek). Hetente 3x-4x foznek nekik kulon is(hus,zoldseg), viszont nem tudnek nekik minden nap. Szoval ez igy megfelelo lenne? (Ha kell, osszetetelt is tudok masolni)

Valaszokat elore is koszonom!



2017. nov. 11. 19:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi etettünk vele egy ideig, amikor mi is megszorultunk anyagilag. Nem volt vele gondunk, bár a kutyának nem igazán ízlett. Szerintem a Pedigree, Darling meg hasonló színes vackoktól biztos jobb. Esetleg a Brit Premium nem jöhet szóba? 500ft/kg az ára és jobb mint a Lucky Meal. :) bár igaz hogy rendelni kell (pl Petissimo.hu)
2017. nov. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
57%

Én nem szeretem. (Bár etetni még nem etettem vele, főként alomanyagokat nézegettem.)

Más saját márkás nem jön szóba?

2017. nov. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%
Gyatra , annyival jobb a többi reklámfostól hogy nincs színezék meg annyi hulladék bennük .
2017. nov. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%
Az én macskám évek óta azt eszi. Él és virul.
2017. nov. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat! De elvileg ebben a Fit+Fun kutyatapban 20% hus es allati mellektermek van, tudom ez is gyatra de a Pedigree 4%-nal jobb, nem? Esetleg meg sajatmarkasok kozul a Multifit? Ez mar dragabb, de ha ez sokkal jobb akkor bevallaljuk. A multifitrol mik a velemenyek?
2017. nov. 11. 19:28
 6/26 anonim ***** válasza:
81%
Etetni ugyan azzal sem etetek, de Multifitből már több dolgot is régóta használok - de nézd meg az összetevők közti különbséget.
2017. nov. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Multifitből a legtöbb tele van nyomva színezékkel, talán csak a sensitive tápjuk kivétel ez alól.
2017. nov. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

A MultiFit Sensitive kiegyensúlyozott, könnyen emészthető, és kifejezetten a kifejlett kutyák szükségleteire optimalizált szárazeledel. A könnyen emészthető összetevők, mint a bárány és a rizs, valamint a ballasztanyagok éppen érzékeny gyomor esetében segítik az emésztést. Teljes értékű állateledel kifejlett kutyáknak - hozzáadott cukor, tartósítőszerek és szója, valamint mesterséges ízfokozók nélkül.

Összetétel: gabona (14% rizs), hús és állati eredetű melléktermékek (14% baromfiból, 4% bárányból), növényi eredetű melléktermékek (0,7% szárított répaszelet), olajok és zsírok (1% halolaj), ásványi anyagok, zöldség (0,5% borsó). Analitikai összetevők: fehérje 20%, zsírtartalom 13%, nyershamu 6,5%, nyersrost 2,5%, kalcium 1,35%, foszfor 1,05%, omega-3 zsírsav 0,32%, omega-6 zsírsav 2,2%. Adalékanyagok: Tápértékkel rendelkező adalékanyagok/kg: A-vitamin 10000 NE, D3-vitamin 1000 NE, E-vitamin 200 mg, réz (réz-szulfát, pentahidrát) 8 mg, jód (kalcium-jódát, száraz) 2 mg, szelén (nátrium-szelenit) 0,2 mg, cink (cink-oxid) 55 mg. Antioxidánsok.

2017. nov. 11. 20:04
 9/26 A kérdező kommentje:

fit+fun Lucky Meal száraz kutyatáp 3kg

Teljes értékű eledel minden kifejlett, normál aktivitású kutya számára. A magas hústartalom és az értékes gabona kombinációja ízletes és élvezetes étkezéssé teszi kutyája számára a fit+fun Lucky Meal eledelt. A vízben oldható ballasztanyag, az inulin pedig jót tesz a bélflórának. A mesterséges színezékek mellőzésének köszönhetően az eledel jól emészthető. Ízletes marhahúsban gazdag krokettek - probiotikus inulin hatóanyaggal - mesterséges színezékek hozzáadása nélkül!

Összetétel:

gabona, 20% hús és állati eredetű melléktermékek (4% marhahús), növényi eredetű

melléktermékek (0,4% inulin), olajok és zsírok, ásványi anyagok.

Analitikai

összetevők: fehérje 21%, zsírtartalom 10%, nyersrost 4%, nyershamu 9%.

Adalékanyag/kg:

A-vitamin/E672 10000 NE, D3-Vitamin/E671 1000 NE, E-vitamin 100 NE, réz/E4 6,5

mg. Tartósítószerekkel, antioxidánsokkal.


Ez a ket tap osszetetele.

2017. nov. 11. 20:05
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Én a Multifitet választanám.
2017. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!