Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » VAn egy idős kutyám. Szerintet...

VAn egy idős kutyám. Szerintetek is a végét járja?

Figyelt kérdés

Napok óta alig jön ki a házából. Bentre adok enni neki, meg inni. Eszik,iszik de fekve.Láthatóan nem bir vagy nem akarlábra állni. Nem hiszem hogy a lábával baja lenne , tegnap még kijött, kicsit sétált és visszament.

Ma már maga alá piszkitott. Arra sem jött ki hogy elvégezze a dolgát. Szerintetek ez a végelgyengülés jele?Szeme is olyan zavaros,opálos... 13 éves...


2017. nov. 11. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy csak beteg.
2017. nov. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És az miért nem jut eszedbe hogy orvost hívj vagy bevidd hozzá? Mert 13 éves és szerinted már nem éri meg azt a pénzt?
2017. nov. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos...ilyenkor szoktak minimum orvost kihívni.
2017. nov. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kihivom majd vagy beviszem. Holnap lesz a napja, csak tegnap még kijött nem volt ilyen rossz bőrben, ma meg nem voltunk itthon egész nap és este néztem rá
2017. nov. 11. 20:00
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért kell egyből rosszindulatuan reagálni? CSak a véleményetekre voltam kiváncsi..
2017. nov. 11. 20:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Először még azt írtad hogy már napok óta rosszul van. Egy ilyen idős kutyánál ilyenkor azonnal orvoshoz szokás vinni a kutyát, ezért kapsz ilyen válaszokat. Miért, ha mi most azt írjuk hogy ez a végelgyengülés jele, akkor ugyanúgy hagyod kint a házában, és várod hogy elpusztuljon? Nem is értem...
2017. nov. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha megváltozik a viselkedése, nem olysn mint szokott legalabb egy telefon lehetett volna az orvoshoz. Minel elobb vidd el, nem biztis hogy lejart az ideje, lehet evett valamit vagy beteg lett. Ha merget dzedett ossze? Igaz cica volt, de fagyallot talaltaka vereben, az elejen kedvetlen volt es csak gubbasztott evett, ivott de semmi tobb. Kesobb mar azt se, alig birt labra allni. Szepen leallt a veseje... en azota is banom, hogy rogtpn mikor gubbasztott nem vittem dokihoz, azota a kutyat macskat rogton viszem ha valami nem oke. Neked is ezt kellett volna tenned, azt nezve hogy mar nem tul fiatal a kutyusod.
2017. nov. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!