Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » E közül a 4 fajta közül...

E közül a 4 fajta közül melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Tacskó

Magyar vizsla

Angol cocker spániel

Argentin dog?

Ha muszáj lenne választanátok melyiket választanátok és miért?


2017. nov. 11. 21:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Ha muszáj ezek közül, akkor az argentin dogot választanám.

Miért? Mert az ő jelleme a leginkább hozzám illő.

2017. nov. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Bocsi még lemaradt a PULI.
2017. nov. 11. 21:40
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

PULI!!

csak 2 puli kutyusom van C:

2017. nov. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Akkor puli. A többiek jellemben nem illenek hozzám :) kedvenc fajtám a mudi
2017. nov. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Vagy az argentin dogot vagy a pulig, a többi nem az én világom...
2017. nov. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%

Én tacsi párti vagyok. Imádom a hatalmas kifejező szemeit, a törpe lábacskáival pedig egyenesen tündéri.

A természete is nagyon jó, szeret bújni, játékos és könnyen tanítható. A napi kalóriamennyiségére oda kell figyelni, nagyon szeret kunyizni is, a túlsúlyos tacsi a gazdinak sem jó. Lépcsőn nem szabad engedni járni, és udvaron sem tartható. Tipikus szobakutyus, a szőre sem hullik.

2017. nov. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%

5 teljesen eltérő temperamentumú és igényű kutyát soroltál fel.

Nem tudjuk milyenek az életkörülményeid, igényeid, így javasolni sem tudunk.


Ha muszáj lenne magamnak választani, akkor argentin dog, de csak elméletben, mivel 3. emeleten lakunk lift nélkül :)

Hogy miért?

Mert a tacskókat nagyon nem szeretem, a spániel is túl kicsi és túl pörgős nekem, a puli egy ugatógép, a vizsla szuper, nekünk is volt vizslánk, de pont emiatt nem kellene újból, túl nagy az energiája, én a nyugisabb kutyákat szeretem, így marad a gyönyörű dog.

2017. nov. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
Angol Cocker Spániel, mert amúgy is ilyen fajtát szeretnék a közeljövőben, nagyon régóta szeretem őket. És a jellemük is közel áll hozzám.
2017. nov. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Spániel vagy vizsla. nekem. De igazuk van a többieknek, ha te magadnak ezek közül nem tudsz választani, akkor olvass jobban utána, mert ugyanaz az ember teljesen biztos, hogy nem akar argentin dogot és spánielt, ég és föld a kettő, döntsd el jobban, hogy pontosan mit szeretnél. Nyugis vagy pörgős kutyát? Házőrzőt vagy barátságosat? Olyat, ami más kutyákkal is jól kijön, vagy ez nem annyira fontos? Mennyi időd van sétálni vele? Stb, stb
2017. nov. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

Spániel, de a puli nagyon ott van mellette.

A vizslát és a tacsit is szeretem, de nem tudnám rendesen tartani.

A dog az egyetlen, ami távolabb áll tőlem.

- Amúgy nem lesz egyik sem, több szempontból is kifejezetten keverék párti vagyok.

2017. nov. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!