Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet beagle kutyát tyúkok...

Lehet beagle kutyát tyúkok közelében tartani?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy huskym van és a tegnap 18 tyúkot ölt meg egy óra alat... Szeretnék egy beagle-t is tartani. Őbenne is ennyire él a vadászösztön vagy lenevelhető rolla?

2017. nov. 12. 08:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartanék, vagy csak úgy, hogy a tyúkok mindkét kutyától biztonsággal el vannak kerítve.

Nekem egyszerűbb egy kerítést csinálni, mint a kutyát az alapösztönéről lenevelni, de nem is akarnám nyomorgatni.

2017. nov. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézzükcsak:

a husky szánhúzó

a beagle vadászkutya

szerinted????

2017. nov. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
a huskynak alapból nincs akkora vadászösztöne és ez az eredmény, egy beagle-nél aki vérbeli nagyon erős ösztönű vadászkutya szerinted mi történne? Gondolkozz kicsit és ne felejtsd el megnevelni a kutyád mielőtt a szomszédok állatait is irtani kezdi. El tudom képzelni mennyit foglalkozol vele és mennyit sétáltatod ha ezzel kell szórakoztatnia magát.
2017. nov. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is beaglenk van, rendszeresen vannak kiengedve a tyúkok, és nem bántja őket. Viszont ehhez az kellett, hogy kiskorától kezdve szoktassuk hozzá, és mindig megfelelően le legyen fárasztva, hogy ne ezzel foglalja el magát unalmában.

Szerintem ha ezt egy huskynál sem sikerült elérni, akkor egy beaglenél sem igazán fog. Először neveljétek meg a huskyt, szocializáljátok, aztán jöhet a beagle.

2017. nov. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem magyar vizslám van és 12 tyúkom. Mi vadászunk a vizslámmal mégsem bántja a szárnyasokat. A te kutyád unatkozik, foglalkozz vele többet, elegítsd ki a mozgásigényét és fáraszd le agyilag is. Nem utolsó sorban neveld meg, ha neked nem megy, akkor irány egy szakember és hidd el, hogy nem fogja bántani a tyúkokat. Őszinte leszek, nem ajánlom az újabb kutya vásárlást, de nem a tyúkok miatt, hanem miattad.
2017. nov. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Egy rendes kerítés többet ér mint a hónapokig tartó trenírozás.
2017. nov. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tartod az egyik legmakacsabb kutyafajtát és nem tudsz bánni vele, erre akarod tartani az egyik másik legmakacsabb kutyafajtát hogy azzal se tudj majd bánni?


Remélem ez egy trollkérdés.

2017. nov. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ne gondoljatok hogy nem torodok vele! Ket felnott husky is van... De az egyik van nallam csak kolyok kora ota! Amit mar felbott koraban vettem az sikerult valahogy a kulon elkeritett reszbe bejutnia es szorakoznia. Az elozo gazdaja is ezert adott tul rajta csak o ugy elverte h tolle is felt.
2017. nov. 12. 17:20
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Beagle-ben még sokkal jobban él a vadászösztön, mivel vadászkutya.

Egyébként lehet tyúkok közelében tartani, de akkor úgy kell nevelni kiskorától kezdve.

Télen pedig nem tartunk kint beagle-t.

2017. nov. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Alap szabály, hogy akkor vidd haza a következő kutyát, ha az otthoniak már rendben vannak, már nincs velük gond. Így csak két problémás kutyád lenne.
2017. nov. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!