Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? A kutyám nem...

Mit tegyek? A kutyám nem ugatja az idegent sem.

Figyelt kérdés
A kutyámat már kiskorától fogva én nevelem..és hát úgy is mondhatjuk hogy kicsit elkényeztettem..sokat játszodtam vele..meg minden..és mindig amikor idegen jött megsimogatta a kiskutyát ..és ezért azt gondolja hogy mindenki a barátja és mindenkivel csak barátkozik..de azonban én nem érzem biztonságban magam mellette:(..mit tegyek??
2010. máj. 31. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
miután ennyire szeret, én azt gondolom éles helyzetben nagyon is helyén lenne az esze.
2010. máj. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kutya nem azért van hogy testőröd legyen. Az csak egy plusz hogy némelyik megvéd. Ha a kutyádnak ilyen a jelleme akkor akármit tehetsz, nem lesz vad. Fogadd el.
2010. máj. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
milyen fajta? mert ha pl. golden retriever-ed van, akkor soha nem fog ugatni, de ha pl. rotid van (mint nekem), akkor már probléma, hogy "nem véd meg".
2010. máj. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Igen, számít a fajta is, de az is lehet, hogy a kutya tudja, hogy jót akar, aki simogatta és éles helyzetben megvédene. Itt írtak az egyik válaszban egy komondorról, aki soha senkinek nem ártott, nagyon szelíd volt. Egyszer építkezés volt és megtámadta az egyik munkást látszólag minden ok nélkül. Kiderült, hogy a munkás ellopott valamit.
2010. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
cseréljünk az én problémám hogy minden idegent megugat körülöttem de engem imád. Én azt szeretném ha olyan lenne a kutyám mint a tiéd.
2010. máj. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Akiteki ***** válasza:
54%

Csak akkor érzed magad biztonságban, ha valaki megvéd mindenkitől?

Köss be egy riasztót a házba. És örülj, hogy a kutyád nem ugat éjjel-nappal.

2010. máj. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
FIgyelj az én kutyám ha havonta egyszer ugat, akkor sokat mondtam. De eddig egyszer láttam gyanús alakokat a lépcsőházban, na őket kapásból meg is ugatta, pedig korábban sose láttam még, hogy emberre ugatna. Hidd el, a kutya kifinomult szaglása miatt pontosan érzi (adrenalin, stb) ha valaki nem jó szándékkal közeledik. Magasabb a pulzusa, meg ilyenek. Ha gáz lesz megvéd, nyugi.
2010. máj. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Akiteki ***** válasza:
Azért ez nem minden kutyára igaz. Várhatnám, hogy a huskym megvéd bárkitől is. Maximum lenyalná a harisnyát a betörő fejéről. :))
2010. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!