Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikortól ehet a kiskutya a...

Mikortól ehet a kiskutya a tejen kívül?

Figyelt kérdés
Most 3 hetesek, de anyjuknak nem nagyon van teje,mikor ehetnek szárazat vagy vmi kis konzerves hust? VAgy mit lehet még adni nekik és mikortól?
2010. máj. 31. 16:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
pépeset már ehetnek. Száraztápot vizezve.És 2 hetes korukban látnia kellett volna az orvosnak őket, meg kellett volna kapni az első féreghajtásukat és akkor az orvostól megkérdezhetted volna.
2010. máj. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
3 hetes kortól kölyök tápot. Ha megfelelő a táp akkor nem kell mellé mást adni.
2010. máj. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Ja és ha meg tudják rágni azt a pici kis tápot akkor bevizezni sem kell. Én mindig így csináltam és semmi bajuk nem volt, asok talált kiskutyát neveltünk már fel.
2010. máj. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

nem az enyém a kutyus, igy én nem szólhatok bele a dokidologba.


Köszönöm a másodiknak a válaszát!

2010. máj. 31. 16:48
 5/13 Akiteki ***** válasza:
100%
3 hetesen a kölyöktápra forró vizet. Amikor kihűlt, villával összetöröm. Néhány nap múlva már szárazon is elropogtatják.
2010. máj. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
és vmi húsféle? ugy értem nem a száraztáp hanem a konzerves darálhús? vagy emberi kaják közül a májkrém vagy vmi darálrhuskonzerv?
2010. máj. 31. 17:02
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan lehet már adni Nekik puppy tápokat. Én mondjuk ilyen kicsi korban lehetőleg valami nagyon jó fajtát, prémiumot ajánlanék, s akkor nem kell Nekik más (külön étrendkiegészítők, vitaminok stb), akkor elegendő a száraztáp. Megpróbálhatod már most áztatás nélkül adni Nekik, persze ha még nem eszik így, akkor kis vízzel áztasd meg! Sok sikert, örömet a kutyusokhoz!
2010. máj. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Akiteki ***** válasza:
100%

Konzervet semmiképpen!

Főtt csirkemellet, májkrémet kaphatnak, de felesleges, mert nincs meg bennük az a tápérték, amit egy prémium tápban megkapnak. És utána válogatósabbak is lehetnek. Majd később ráér őket kényeztetni, most a fejlődésük a fontosabb.

2010. máj. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
akkor pedigree vagy mi????
2010. máj. 31. 17:15
 10/13 Akiteki ***** válasza:

Minőségi táp!!

Eukanuba, Flatazor, Royal Canin.

Ezeknek is a kölyök változata.

Nagyobb állatkereskedésekben (pl.: Fresnapf) vagy állatorvosnál, állatpatikában is szokott lenni.

Ha megmondod merre laksz, talán tudok ajánlani.

2010. máj. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!