Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segitség?!

Segitség?!

Figyelt kérdés
Valami van az èn kiskutyàmmal?! fel emeltem ès elkezdett nyüszìteni alig bir jàrni ès remeg kèrlek segitsetek ő az èletem ès nincs pènzem állat orvosra mèg csak 13 vagyok nagyon szeretem kèrlek segitsetek legallàbb adjatok egy tippet nem akkarom hogy szenvedjen
2017. nov. 13. 21:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből megtippelni sem lehet, millió oka lehet a dolognak. Szüleid nem akarják orvoshoz vinni?
2017. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Szólj a szüleidnek, hogy vigyétek el állatorvoshoz. 13 évesen ez nem a te dolgod és felelősséged, hanem az övék.

Tippem sincs ennyi alapján. Ezer dolog lehet.

2017. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk állatorvosok, nyilván nem te tartod el a kutyát. Szólsz szüleidnek és elviszitek dokihoz mert jó eséllyel elpusztul.
2017. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nevelő apàm nevel anyàm egèsznap nincs ithon az apàm igy sem engedi most is sirva irom ő vele nottem fel
2017. nov. 13. 21:19
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Minek engedte a kutyát ha nem vállalja a felelősséget.

Amit tenni tudsz hogy kérsz kölcsön vagy tőle, vagy rokontól, megmondod ez a szülinapi ajándékod vagy a karácsonyi, felszállsz a buszra és beviszed az ügyeletre ha fontos neked. 13 évesen nem vagy már olyan kicsi.

2017. nov. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a kutya?

Milyen fajta?

Kint vagy bent van?

Történt vele valami? Elütötték? Leeshetett valahonnan? Van másik kutya akivel esetleg verekedett? Lehetséges, hogy nevelőapád belerúgott vagy ilyesmi?

2017. nov. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Bent alszik velem 5 èves ès nem nem tortent semmi velle lehet azert van mert delutan tul sokat futott vagy nem tudom mist alszik a parnàmon alig bir fel alni is nem volt semmi gond nagyon felek mert o a mindene nelkulem nincs eletem
2017. nov. 13. 21:33
 8/19 A kérdező kommentje:
Ès kis testu kutyus keverèk
2017. nov. 13. 21:34
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Óvatosan tapogasd végig az egész testét. Nézd meg alaposan a mancsait, húzd szét az ujjait hogy mindent láss. Nem szúrta meg valami? Nem áll ki a tappancsából valami?

Mindent tapintsd meg, ha fáj neki valahol, akkor jelezni fog. Elrántja a lábát, fejét ha fáj neki.

A hasát is tapintsd ki, nem kemény neki? Hajtsd a fejed a hasára, nem as ki furcsa hangokat?

Kullancs nem volt benne? Nézd át azt is, hogy nincs-e benne még mindig.

Étvágya van? Tartsd oda neki a kedvenc falatot és nézd meg hogy reagál. Megeszi, vagy elfordul?

2017. nov. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett volna szüleidnek kutyát engedni így. De megértem a helyzetet. Tedd amit #9 válaszadó írt hátha kiderül valami.
2017. nov. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!