Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdekes dolog történt! Szerint...

Érdekes dolog történt! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nemrég egy fórumon tanácsot kértem malinois ügyben, mert tetszik a fajta, és felvetődik a kérdés, hogy milyen kutyánk legyen az óriás schnauzerünk után.

16 éves lány vagyok, ezért szeretnék róluk megtudni mindent, nem akarok potyára idevenni egy kutyát, akivel nem tudok bánni.

Kaptam egy üzenetet, hogy 5 és fél hónapos mali szukát 10ezerért megkaphatjuk, teljesen szocizott, tenyésztőtől való, este kapok törzskönyvről képet és a kutyáról is.

Állítólag nem lesz nagy kutya, de minden állattal kijön, és a sportra is kiváló.

Szerintetek ez kamu? Vagy így ne vállaljak be kutyát?

Állítólag az anyja belga import, és a tenyésztőnek nincs honlapja, de munkakutyákat tenyészt.

Gőzöm nincs, hogy mit gondoljak...


2010. máj. 31. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Ojajj..ismerős! nagyon gyorsan felejtsd el ..kérlek:(
2010. máj. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondom, nekem kamunak tűnik a dolog, s én nem merném elhozni a helyedben:( Egy ilyen kutyus tenyésztőtől, törzskönyvvel, oltásokkal, szűrésekkel nem ennyibe kerül. Szóval vigyázz vele, kamunak tűnik. Legalábbis számomra.
2010. máj. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De azért keres neki gazdát, mert külföldön kapott munkát, és csak egyet vihet.
2010. máj. 31. 17:06
 4/9 anonim ***** válasza:

jó szöveg.

ha találsz magad mellé egy szakértőt, akkor menj nézesd meg vele ott. de sztem téged simán átvernek így.

2010. máj. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha törzskönyves minek írja h nem lesz nagy kutya, akkora lesz mint egy mali nem?

kamu.belga import anyaságú kutya nincs 10 ezerért

2010. máj. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tipikus szaporító szövege,aki meg akar szabadulni a nyakán maradt kutyától.Törzskönyv?Lehet egy időközben elpusztult kutyáé is.
2010. máj. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na, kiderült, hogy nincs tk, mert ő nem akarta tenyészteni, mert neki csak a sport fontos.
2010. máj. 31. 17:44
 8/9 anonim ***** válasza:

egy dolgot megtehetsz

felhívsz egy tenyésztőt és megkérdezed hogy ismeri-e, és mit tud róla szerintem ő majd megmondja, ha ismeri hogy mi a helyzet a "tenyésztővel"

2010. máj. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

vigyél magaddal olyat aki ért is a kutyákhoz.

Ha lesznek képeid a kutyusról linkeld be, az is elárulhatja, hogy milyen.

Mindenképpen nézd meg h van-e tetoválása- ki tudja, hogy nem szerezte vhonnét...

Oltási könyvet ne felejsd el!

Tudd meg h melyik tenyészetből származik a kutya és beszélj a tenyésztővel, hogy ismeri-e tulajdonost, mert megvennéd a kutyust stbb... ha normális tenyésztő akkor örül is, hogy tud a kutyájáról.


nem feltétlenül kamu ennyiért egy mali kölyök, főleg ha gyorsan akarja elpasszolni...na meg h kiderült nincs is tk-ve

egyébként ha normális a kutya, nincs betegsége, stb akkor elhoznám ennyiért.

majd irj, hogy mi lett :)

2010. máj. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!