Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüzeléskor lehet fedeztetni...

Tüzeléskor lehet fedeztetni az első naptól kezdve?

Figyelt kérdés
Fedeztetés után vissza lehet engedni másik kan mellé? Honnét tudom hogy sikerült e a fedezés?
2017. nov. 14. 09:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%

Nem. Nem. Az uh-ból.


Ugye nem akarsz szaporítani ennyire nulla tudással, ésszel és felelősség érzettel? Ennyire szánalmas ne legyél!

2017. nov. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Tegyél le róla és ha vége a tüzelésnek irány ivartalanítani. Nem kell mégtöbb fölösleges kölyök.
2017. nov. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Más egyéb? Kérdésre tud valaki normálisan válaszolni?
2017. nov. 14. 10:09
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok, válaszoltam mind három kérdésedre. A szövegértés sem megy?
2017. nov. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A miértekre vagyok kíváncsi. Billentyükopást fizetem
2017. nov. 14. 10:17
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, mivel az első naptól még fogamzóképes.

Nem lehet, mert a másik kant is felveszi.

Onnét, hogy vemhes lesz a kutya.


Ennyi hozzáértéssel (vagy nem értéssel inkább) remélem, csak elméleti a kérdésed...

2017. nov. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
*jav. az első naptól még NEM fogamzóképes
2017. nov. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hányadik naptól fogamzoképes? Ha már megfogant miért baj ha másik kant felvesz?
2017. nov. 14. 10:29
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: te tényleg ennyire sötét vagy, vagy itt játszod az agyad?

Ha tenyésztő vagy akkor ezt tudnod kéne.

Ha szaporitasz akkor is tudnod kéne.

Ha csak "emberből" vagy akkor is tudnod kéne, mert az embernél is egy pár dolog hasonlóan működik.

1./ a te filózofiádban (szaporítás) bármikor lehet fedeztetni, csak nem érdemes. Egy kis google használattal (ha már sok-sok pénzt akarsz keresni a kutyádon) ezt 10 másodperc megtalálni.

2./ szintén kis googlezással (egyébként embernél is előfordul ilyen, bár nagyon ritkán), a kutyáknál meg gyakran, hogy a 2. kan is fedez (ha ivaros, de a szaporítóknál csak ivaros minden kutya) és az alomban lesz olyan kölyök ami az egyik, lesz olyan kölyök ami a másik kantól származik. (most volt pár hete egy ilyen hír, hogy talán amerikában vagy angilában született egy nőnek így két gyerek két apától egyidőben!), igaz nálad a törzskönyv úgysem számít, tehát végülis is mivel úgyis a szaporulat számít tök mindegy, mert törzskönyve úgyse lesz egyiknek se, tehát nyugodtan tedd rá a másik kant is (úgyis fel fogja vanni), nagyobb eséllyel nem marad üres a szuka.

3./ te sehoonét nem fogod tudni, mivel az állatorvosi kiadások veszélyeztetik a már el is költött bevételt amit a szukád kizsákmányolásából szerzel nem fogod elvinni az állatorvoshoz, és nem fogsz ultrahang vizsgálatot csináltatni (az az egy biztos módja van), de ez pénz, tehát majd akkor fog kiderülni ha x hét (szintén google a barátod) után vagy születik kiskutya, vagy nem. Tudom most kell neked a lové, és nem fél év múlva amikor legközelebb tüzel, de remélem addigra megtalál valami állatvédő és elkobozza a kutyáidat.

2017. nov. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Na jó. Marad a google
2017. nov. 14. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!