Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem érti két kistermetű...

Miért nem érti két kistermetű kutya gazdája, hogy az utcán csakis pórázon szabad sétáltatni a kutyáit?

Figyelt kérdés
A kiskutyák össze-vissza szaladgálnak az autók, emberek körül, nincsenek tanítva semmire, a nevükre sem, oda nem mennek a gazdájukhoz hívásra sem, amihez kedvük van, azt csinálhatják. Éjszakára pedig szabadon kóborolhatnka a környező utcákban. A gazdát hiába fenyegette meg a közterület-felügyelő, akkor behúzta a nyakát, hogy ne büntesse meg, de azóta egyszer sem teszi pórázra megint a kis dögjeit, azért dögök, mert ha idegen közeledik az utcán, észveszejtve körbeugrálják és ugatják hatalmas vehemenciával, mintha meg akarnák harapni.... Mit lehet ez ellen tenni, ha a közterület-felügyelő és az önkormányzat sem tesz semmit?

#gazda #neveletlen kutyákkal
2017. nov. 14. 18:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Ha éjjel kinn vannak, hívd ki a gyepiseket.


De volt, hogy én simán odább rúgtam a kis dögöt - szeretem! a kutyákat, nekünk is van rotti -, mert nekiugrott a kétéves lányomnak.

2017. nov. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem jönnek ki, mert nem Bp-en van, hanem Pest megyében. Ide pedig senki nem jön ki, csak a polgárőr, aki figyelmeztetgeti csak.
2017. nov. 14. 19:09
 3/14 anonim ***** válasza:
16%
Kár ezt a provokációt csak kistestu kutyákra korlátozni, az ország tele van igénytelen, szabályokat nem tisztelo kutyatartókkal. Elengedik közterületen pórázról a kisebb-nagyobb kutyáikat, nem tesznek szájkosarat a harapós állataikra, nem szedik fel az ürüléket.. rengeteg a probléma.
2017. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A gazda egy 40 éves két kamasz gyerekes nő, aki azt mondta, ő azt csinál az utcán, amit akar, neki senki nem mondhatja meg, hogy mit csináljon a kutyáival.
2017. nov. 14. 19:12
 5/14 A kérdező kommentje:
Nálunk pont két kicsi szemtelen kutya van, nem provokáció volt a kérdés... Két velem együttélő családtagomnak pedig pont két ilyen kicsi kutya harapta meg a bokáját ebben az évben... Félünk a kis kutyáktól is...
2017. nov. 14. 19:15
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
A múltkor minket is megtámadott egy harcias palotapincsi. Póráz nélkül, csaholva rohant utánunk. Nekem nagytestűm van, pórázon volt, mondom a nőnek fogja már meg, vigye innét a vakarcsát, és egyáltalán miért nincs póráz??? A válasz; kis kutya nem bántja a nagy kutyát. Pfff... Hiába magyaráztam, ilyen hozzáállás mellett amit a kutyája képvisel, beindulhat az enyém is, és persze a nagykutya lesz a hibás, ha bármi gond lesz. A hülye qrva csak hebegett-habogott, de a görcsét nem tudta megfogni, mert toronymagasan tett a kutya a behívásra is. Lényeg; egyesek azt gondolják mert padlócirkálójuk van, akkor rájuk nem vonatkoznak a szabályok. Mert kicsi a kutya vazze, de életveszélyes!
2017. nov. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem érti, csak nem érdekli.
2017. nov. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Mintha csak a kicsi kutyák gazdái lennének felelőtlenek és mintha csak a kicsi kutyák mászkálnának póráz nélkül. Egyik kutyámat egy póráz nélküli staffi keverék tépte szét, anyukámat pedig egy rotti támadta meg és alig ért be az autóba.
2017. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem meg egy csivava harapott bokán! Fel is rúgtam :)


Amúgy detto kérdező, a mi környékünkön is főleg a kicsik vannak szabadon, csaholnak, rohannak mindenkinek, a nagyobb testűeket pórázon vezetik.

2017. nov. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj videót, amikor garázdálkodnak az ebecskék. Írd ki cd-re. Aztán írásban tegyél feljelentést a jegyzőnél. Indok: törvény, rendelet be nem tartása, közúti veszélyeztetés, meg amit még hozzá tudsz tenni.
2017. nov. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!