Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a táp nagyon rossz?

Ez a táp nagyon rossz?

Figyelt kérdés
Ez a mixi dog táp nagyon rossz?
2017. nov. 14. 18:59
 1/8 A kérdező kommentje:
NAGYON FONTOS LENNE
2017. nov. 14. 20:20
 2/8 anonim ***** válasza:

Írd le az összetételét, és megmondjuk.

Egyébként valószínűleg igen, mert a neten csak egy fotót találtam a tápos zacskóról róla, és azon az olvasható hogy valamilyen ízesítéssel. Ez már semmi jóra nem utal.

2017. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a táp már tényleg a legalja. Tiszta gabona-szójatáp, hús semmi, némi állati melléktermék, cukor és mesterséges aroma. Ennél a lidles Orlando is jobb kb ugyanannyiért.
2017. nov. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt írja hogy izesitőszer én szója nélkül csak azért kérdem hogy a kutyám NAGYON szereti úgy nem lehetne adni hogy ilyet keverve valami prémiummal?
2017. nov. 15. 15:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Általában igaz, hogy a tápok ára arányos a beltartalmukkal. Magyarul az olcsó tápban nagyon sok a töltelék anyag (pl. hamu). Ezt onnan ismered meg, hogy ha a kutyaszar minél fehérebb, annál több benne a salakanyag. Ezzel a kutya csak kínlódik, nehezen szarik, mert kemény, nem csúszik a bélrendszerben. Ennek ellentéte a normális, dús táp, ettől félkemény krémeset szarik a jószág. Ráadásul az olcsó tápból (mivel nincs benne semmi) jóval több kell, mint a rendesből.
2017. nov. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem találom a neten... A jó tápok között még nem hallottam róla.


Az ára az esetek 80%-ában elárulja a minőségét

2017. nov. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát 3kg 700ft
2017. nov. 15. 21:20
 8/8 A kérdező kommentje:
De úgy nem lenne jó ha keverék a prémiummal?
2017. nov. 15. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!