Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért rombol még mindig néha...

Miért rombol még mindig néha a kutyám? Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

Lassan két éves a kutyám, és még mindig előfordul, hogy ha hosszabb időre egyedül hagyom (8-9 óra), megrág valamit. Reggel egyórás intenzív séta van (apporttal, feladatozással, szabadon is tudom engedni). Volt egy időszak, amikor már megnyugodtam, mintha teljesen elmúlt volna nála a dolog.


De aztán csak megcsócsálta pár napja a szekrény alját. Hamarosan költözünk egy másik lakásba. Főleg az ottani bútorokat féltem. Mit tehetnék? Kenjem be valamivel? Bőrolaj, kutyariasztó spray?


Szoktam neki elölhagyni mindenféle játékot, Kongot, rágókát.


Ja, és szerintem nem szeparál, nem ugat, nem vonyít, csak "unalmában" csinálja.



2017. nov. 15. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan rágókát vegyél neki amit meg is ehet és sokáig tudja rágni. Azzal ellesz
2017. nov. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezektől a préselt bőrcsontoktól ment a hasa? más hasonló?
2017. nov. 15. 13:45
 3/5 A kérdező kommentje:
* ment a hasa. (ez egy kijelentés :D)
2017. nov. 15. 13:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk most lesz 18 hónapos a kutyánk, és nálunk is ez van. Most az óljára van rákattanva, mert azt rágja, és pedig viszem sétálni, játszunk, kutyákkal is találkozunk, sulizunk.Szerintem ezzel nem lehet mit kezdeni.Én már elfogattam a helyzetet.
2017. nov. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a kutyariasztó spray nem valami hatásos. Javasolnám, hogy kamerázd be a lakást és szerelj be "riasztót" .kint kocsiból figyeld és amikor elkezdi rágni a bútort megnyomod. Ez remélhetőleg "megijeszti" . Nem a legolcsóbb megoldás, de ha mindent szétrág még így is, hogy foglalkozol vele, megéri, pláne, hogy új helyre költöztök
2017. dec. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!