Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg a kutyám?

Csukavivi kérdése:

Hogyan tanítsam meg a kutyám?

Figyelt kérdés
Szóval a kutyám mindig fel ugrik a kerítésre , zavar de Nemtudom hogy szoktassam le róla , bántani nem szeretném mert a hazat őrzi de ne ugraljon fel , alaki tippek anélkül hogy bántanam , 7 hónapos nagytestű 55 kilós Cane corso
2017. nov. 15. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

Nem te írtál ki kérdést múltkor, hogy fázik kint a kutyád?

Ha bent lenne, mindkét probléma megoldódna.

De tudom, a párod nem engedi...

2017. nov. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De en, szerencsére már nem fázik a kutya ;) attól ha be zarom a lakásba egész nap szerencsétlen csak szenvedni fog , de te nagyon okos vagy ;) nagy állatvédő istenem értelmes emberek válaszát várom
2017. nov. 15. 23:40
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos ebbe a kutyás blokkba már nem mererk irni én sem. Tele van nagyképű bunkó emberel(Tisztelet a kivételnek, de ők meg nem irnak), vagy állatvédővel. Azok még rosszabbak. Én úgy küszöböltem ki hogy kerestem a neten más kutyás fórumot. Ott kaptam értelmes választ. A kérdésedre nem tudok válaszolni, de talán máshol tudnak.
2017. nov. 16. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Feltételezem, hogy ennyi idősen ismeri a "nem" parancsot. Alkalmazod, amikor ugrálni látod. Következetesen. Mindig.
2017. nov. 16. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos igen .., ismeri a nem szót sőt tid már ülni és pacalt adni de mióta egyszer kb 2 hete 2 kisebbségi bottal ütötte a kerítést azóta ugrál fel rá és egyből hamar nyilván h van oka , csak nem szeretném h esetleg olyat is bántaná v ugrálnak rá aki őt nem is bántja vagy aki csak eljön a kerítés mellett , de közben nagyon szelid kenyérre lehet kenni , ha ott vagyunk és valaki bejön a keritesen akkor meg nem támad sőt orul ..
2017. nov. 16. 06:37
 6/8 A kérdező kommentje:
*pacsit
2017. nov. 16. 06:38
 7/8 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Az, hogy pacsirta tud adni nagyon szép, csak a kérdésed szempontjából teljesen haszontalan. Ha hallgat a tiltásra, akkor tiltani kell. Mindig. Esetleg pozitív megerősítésként eleinte jutalmazni, ha a tiltásra abbahagyja, később amikor nyugodt marad.
2017. nov. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm !
2017. nov. 16. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!