Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya fedeztetés után szökik?

Kutya fedeztetés után szökik?

Figyelt kérdés
Azt mondtad ha egy kan kutya mar fedezett akkor jobban akar szökni. Ez igaz?

#Kutya fedeztetés
2017. nov. 16. 06:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Én ilyet biztos nem mondtam.

Viccet félretéve, ne szaporíts. Ennyi “ hozzáértéssel “ bár kutyád se lenne..

2017. nov. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Fedeztetés után rosszabb lesz. Kevésbé lehet hatni rá szukák közelében és hajlamosabb lehet a szökésre. Persze ez nevelés kérdése is, de keményebben kell fogni és jobban oda kell figyelni rá, ha már fedezett.
2017. nov. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Második vagyok. Első, nem értem a reakciódat. Honnan tudod, hogy szaporítani akar? Miért gondolod, hogy nem ért hozzá? Teljesen normális kérdést tett fel.
2017. nov. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Egy szaporítótól én is szöknék....
2017. nov. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

3. Úristen! Szerinted, ha valóban értene hozzá, akkor itt kérdezősködne, ráadásul így?


+ Ha tenyésztő kérte volna fel ilyesmire, akkor az elmagyarázná neki a dolgokat...

2017. nov. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Igen, igaz. A sok ostoba ember sokszor azért fedezteti a Fifikéjét, hogy lenyugodjon és ne a lábát hágja meg. Aztán meglepődnek, hogy utána az addig sem nevelt kutya még szökik is, agresszív is és teljesen kezelhetetlen is lesz.
2017. nov. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
Semmit nem tudunk a kérdezőről, de itt sokan már ugranak elítélni. Pedig akár kíváncsiságból is kérdezhette vagy ezer más okból. Menj harcolni oda, ahol van mi ellen. Ez a hozzáállás, hogy rögtön ugrunk, ha valaki kiejti a száján azt a szót, hogy fedeztetés, nem segít, csak elidegeníti az embereket és csak azért sem fog hallgatni az állatvédőkre.
2017. nov. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
Eddig egyetlen tk-s kutyám volt. Voltunk pár kiállításon, nyertünk pár terelőversenyt és leszűrettük dp-re. Összesen 3x fedezett 11 év alatt, mindegyik alom törzskönyvezve lett. Szóval nem vagyok tenyésztő vagy nagy szakértő, de szaporító sem . Meg fogtok lepődni, de nem rohantam minden aprósággal a tenyésztőhöz. Volt, amit itt kérdeztem meg, vagy a fajta rajongóinak fb csoportjában, vagy az állatorvostól...
2017. nov. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
Mellesleg a három alomból kétszer utólag kiderült valami stikli: az első a mai napig nem fizetett, a második megtartott egy merle kant és egy merle szukát, majd egy évesen sikerült egy véletlen alom (tesók és merle-merle párosítás!!!). Mindkét esetben aranykoszorús mestertenyésztő volt az, aki az én kanomat ajánlotta ezeknek az embereknek, én meg bíztam benne. Szóval ennyit arról, hogy ki szaporító és ki tenyésztő.
2017. nov. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Na és hogy sikerült az az alom véletlenül? Az ilyen mindenképpen a gazdat minősíti... És mi lett a kölykökkel?
2017. nov. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!