Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nyakörvet vegyek a...

Milyen nyakörvet vegyek a rotimnak? Eddig mindből képes volt kibújni.

Figyelt kérdés

Van erős textiles, kibújik belőle. Volt láncos fojtós, vagy kibújt belőle vagy annyira húzta hogy eltörte a karikát rajta. Most egy rövid ideig meg kell kötni mert cseréljük a kerítést.

Ha lenne egy szélesebb textil fojtó az jó lenne? Vagy erősebb láncos kéne?


2017. nov. 16. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Sima bőr nyakörv.
2017. nov. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Vegyél egy hámot. Abból nem tud kibújni. Most nem az a cél, hogy ne húzzon, szépen sétáljon melletted, hanem az, hogy ne szökjön meg, amíg csináljátok kerítést.
2017. nov. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztosan a nyakörvvel van a gond?

Mi vettünk csoda(drága) nyakörvet a Fressnapf-van, 2 nap múlva mindkét kutyánk (pedig különböző méretű, korú, szőrtípusú és tevékenységet végző kutyák) elhagyta. Most vettem egy nagyon olcsót, hátha megint elhagyják, és szorosabbra állítottam (legelőször nem mertem felrakni rendesen, azaz úgy, hogy az ujjaim beférjenek alá, hanem lazábbra hagytam), és ezt nem hagyja el, nem húzza ki felőle a fejét. Nálunk valószínűleg az volt a baj, hogy túl laza volt, és mivel érezte, hogy ott van (lötyögött rajta), és idegesítette, ezért rángatta le magáról.

Viszont ha tényleg mindegyik jól volt beállítva, marad az előző válaszoló lehetősége, a hám.

2017. nov. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb hámból is ki tudnak bújni a kutyák. A K9-es és egyszerűbb hámokból legalábbis könnyedén megoldják a kibújást.


Vagy vegyél félfojtós/fojtós bőr vagy textil nyakörvet, vagy pedig normál minőségű láncnyakörvet. Ha az olcsó márkát veszed meg, persze, hogy szétszakad. Vegyél rendes minőségűt. De a legjobb az lenne, ha megnevelnéd a kutyádat. Miért akar egyáltalán elrohanni/elmenekülni?

2017. nov. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Julius K9 nyakörvei kiváló minőségűek. Vannak bőr és textil kialakításúak is.
2017. nov. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bőrnyakörvet vegyetek. Van olyan fajtája, hogy lehet a méretét állítani (tudod, a lyukacsos).
2017. dec. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!