Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan taníthatnám meg neki?

Hogyan taníthatnám meg neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy tacskó kutyusom. Nagyon okos, hallgat rám, tudja ki a főnök. De egyvalamit nem tudok neki megtanítani: ne szaladjon se kocsi, se bicikli, és semmilyen mozgó tárgy után!

Nagyon nem szereti ezeket, de én féltem őt, ötletek?


2010. máj. 31. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

jól verd meg.

vagy van ilyen elektrosokkolós nyakörv a vaterán. ami távirányítással sokkolja a kutyát. azt ajánlom. (na mindjárt jönnek a válaszok, hogy dögöljek meg, meg hogy egy rohadt szemét vagyok és akasszam fel magam)

2010. máj. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is tacsim van, és a bicikli meg a robogó után szaladt, mint a veszett :) Mi megerősítettük a behívás parancsát (tehát ráerősítettünk hangjelzéssel és kézjellel), ezeket alkalmazzuk, mikor jön valami.

2010. máj. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

19:06

A válaszod második fele.

Kérdező:

Ha üldöznivaló járgány közeledik, akkor ültesd le,háttal a bicajnak, autónak, szólj, hogy csak rád figyeljen. Ha elmegy a mozgó, és nem foglalkozott vele, jutifalat.

2010. máj. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lilah ***** válasza:
Tegyél rá hosszú pórázt vagy nyakörvet hogy biztosan ne menjen el és úgy menjetek ki. Ha rosszat csinálj szólj rá, ha nem figyel akkor jutalmazd.
2010. máj. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Akiteki ***** válasza:

Szerintem ne engedd póráz nélkül az utcán.

Hupp! Ez túl egyszerű.

2010. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nagyon nehéz megtanítani nekem is törpe tacskóm van! ő a babakocsira biciklire motorra autóra ugat szalad. az én kutyám akkor szokott le erről mikor elütötte az autó! utána teljesen leszokott róla. a balesetet szerencsésen megúszta.
2010. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kösz mindenkinek!

Az első válaszoló ugye nem gondolta komolyan??:D

2010. máj. 31. 20:21
 8/8 anonim ***** válasza:

persze, hogy nem gondoltam komolyan.

csak kíváncsi voltam a többi válaszoló mit szól?

amúgy szerintem azt kell először megtanítanod neki, hogy a "hozzám", vagy "láb" parancsszót mindig minden körülmények között tartsa be. Így aztán, amikor futni kezd, te csak kimondod a varázsszót és már megy is.

2010. máj. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!