Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan fertőtlenítsem?

Hogyan fertőtlenítsem?

Figyelt kérdés

Öreg dobermanomat el kellett altatni, daganatos beteg volt. 3 hét múlva hozom haza az új kis jövevényt. A gondom ott kezdődik, hogy a foteljét kellene kifertőtlenítenem, de nem tudom hogyan és mivel. Tudna valaki jó ötletet adni?

Természetesen a fotelen volt ágynemű, de úgy gondolom nem ártana ezt is kitisztítani.


2010. máj. 31. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt nem egészen értem, a rák nem fertőző.
2010. máj. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

Első:nem fertőző,de azért embernek is köszönöm szépen egy rákos ember helyére feküdni:$

Domestos!!!!!!Hypo!!!!!

2010. máj. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19:04-es vagyok,amúgy részvétem a dobid miatt:(
2010. máj. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mosd ki egyszerű kárpittisztítóval, vagy kölcsönözhetsz kárpittisztító gépet, ami (ha jól tudom) forró vízzel is tisztít, vagy gőzöl. Az ágyneműt mosd ki magas hőfokon. De gondolom, azt tudod, hogy a rák miatt erre nincs szükség, max az élősködők, stb ellen.
2010. máj. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a rák nem fertőző, de szerintem ki kellene fertőtleníteni a fotelt. Miért is dobnám ki? Mosógépbe viszont mégse tehetem. ( bocsi, ezt nem komolyan gondoltam)

Szóval, fotel a kertbe, víz, domestos és a napsugár fertőtlenítő hatása?

2010. máj. 31. 19:07
 6/12 anonim ***** válasza:
Vanish szőnyegtisztító.Hidrogénperoxid van benne, ami fertőtlenít és nem marja szét a szövetet. Szagokat is eltűnteti.
2010. máj. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Látod,amit leírtál Kérdező az pont jóóó:)
2010. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Részvét! Imádom a dobermannokat, nekem is volt és 13 évig élt,(már reumás volt, és elkellett altatni :'( majd megint szeretnék egyet! Mennyi idős volt, és milyen kutyus lesz az új?
2010. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én hiába mostam ki a halott kutyám után a kutyaágyat, az új kiskutyának esze ágában sem volt belefeküdni, mert érezte a szagát. És úgy tűnt, hogy máshol is a környéken érzi a szagát, mindig leállt szaglászni ott, ahol régen az előző kutyám minden reggel pisilt.
2010. máj. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves 19.13-as!


9.5 éves volt szegénykém. Sajnos a műtét sem segített, kiújult a betegség. A következő is dobi lesz, egy kislány.


Kedves többiek!

Mindenkinek köszönöm a tippeket!

2010. máj. 31. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!