Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap elütötték a hugom kis...

Tegnap elütötték a hugom kis csivavatacsi keverékét. Jogos, hogy öt okolom?

Figyelt kérdés
Ki rakta orákra a kertbe felügyelet nélkül és unalmában valahol kifurta magát, aztán kifutott az utestre és a kocsik közt cikázott egy pizzéria elött, az egyik szomszéd észre vette szaladt ö is és a pizzéria dolgozoi is hogy elfogják, de egy kocsi totál átment rajta. A szomszédom mesélte ezt sírva. Teljesen be lett drotozva, de amugy is ez szobakutya és oly kicsi hogy unalmában csak ki furta magát. Most dühös vagyok a hugomra. Jogosan? Külön lakrészben élünk és én keveset vagyok otthon épp ezért nem válaltam kutyát.

2017. nov. 16. 18:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Természetes ha rossz érzések vannak benned a kiskutya halála miatt, meg az is biztos hogy a húgod felelőtlen volt, de ez mindenkivel megtörtént elég egy pillanatra elnézni néha és megvan a baj. Szerintem ő elég rosszul érzi magát, ne tegyél rá te is még egy lapáttal.
2017. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Nyílván légy tekintettel rá, hogy most vesztette el a kutyáját. Ne úgy állíts be hogy milyen felelőtlen hülye vagy...


Ami igaz, de nem segít... Amúgy teljes mértékben igazad van.

2017. nov. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem szidtam le, de magamban öt okolom:(
2017. nov. 16. 18:18
 4/19 A kérdező kommentje:
De a szomszéd vadászik rá hogy lebacca. Az aki kergette a kutyát.
2017. nov. 16. 18:19
 5/19 anonim ***** válasza:
15%
A szomszéd kergette a kocsi alá. Soha nem szabad kergetni a kutyát, mert úgyis gyorsabb, viszont így soha nem fog visszajönni. Amúgy meg ha van kutya, legyen már olyan a kerítés, hogy ne tudjon kimenni rajta. Igen, szobakutya, de azért nehogy már ne lehessen pár órára néha kint egyedül. Ennyire azért legyen kutyabiztos a kert.
2017. nov. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%
Pedig szembesíteni kellene a húgodat az ostobaságával! Az nem mentség, hogy rosszul érzi magát, érezze is rosszul magát! Ha szembesítenéd felelőtlenségével, remélhetőleg rájönne, hogy ő nem alkalmas kutyatartásra és többet semmilyen állatot nem vállal.
2017. nov. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Jogos.
2017. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem rád, kérdező. Neked van macskád, a húgod meg (korábbi kérdésedben) kint tartotta az udvaron a kutyáját, te pedig aggódtál, hogy megfázik.


Szóval összességében véve a húgod hibája az egész, mert hiába mondtad neki, hogy bent legyen a kutya, mégsem hallgatott rád.

Ha meg kiengedi, gondoskodni kellett volna róla, hogy ne mehessen ki. Ha nem biztonságos a kerítés, akkor maradt volna kint a kutyával, hogy felügyelje.


SZegény kutya, sajnálom, hogy ilyen gazdája volt. De legalább neki már nem fáj semmi. :(

2017. nov. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm#8 igen ez így volt sajnos:(((
2017. nov. 16. 21:57
 10/19 A kérdező kommentje:
Pedig már totál beháloztam pedig nem az én dolgom lett volna, de mivel folyton kirakra ilyen hidegben is nem sétáltatta semmit nem törödött vele igy még is kifurta magát:((((
2017. nov. 16. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!