Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagykanizsán melyik a legjobb...

Nagykanizsán melyik a legjobb állatorvos?

Figyelt kérdés

Nagykanizsán melyik a legjobb állatorvos??? Kutyához "kéne"

Melyik a legjobb főleg műtétben, vizsgálatban??

Lécci segítsetek!!


2010. máj. 31. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Talabér Gyula

[link]


Ő műtötte a macskámat, k.rva jó doki.

24F

2010. máj. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dr. Talabér Gyula kap még egy szavazatot.

Macskám ivartalanította, jól sikerült műtét volt, elmondott mindent. Bármikor felhívhatom, ha kérdésem van, mindig kedves. Nem drága. Kutyáimat is ő oltja, vizsgálja, adott a kombinált mellé is ingyen féreghajtót (pedig csak a veszettség elleni mellé jár), beregisztrált ingyen a petvetdatára (nem ő chipezett), mert csak a fajta, és a kutyák neve volt fent. Letenyén lakom, ide kijár 11-től 2-ig rendelni, ha kell ingyen eljön házhoz is, kihozza a rendelt tápot :) Kutyáim is szeretik! Múlt héten voltunk oltatni, meg majdnem egy órát beszélgettem vele, és feleségével :)

2010. máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és mivel jó, sokat is kér??
2010. jún. 1. 16:02
 4/6 anonim válasza:
Menjél bátran, nem drága és a rendelője is példa értékű. Nekem két kutyát gyógyít, amikor kell, úgyhogy bátran ajánlom: [link]
2011. júl. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kósa Attila válasza:
Szerintem drága is meg elérhetetlen is. Én a kiskanizsai Dr. Horváth Lászlóra szavazok. Nem csak, hogy profi, de imádja az állatokat és ez fordítva is így van.... Az én kutyámat ő mentette meg....
2012. dec. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igaz, már régi kérdés, valószínűleg senki sem olvassa, de azért leírom, hátha.


Talabér Gyulával semmi bajom sincs, rendes doki. Na de az újoncok, akikkel manapság van tele a rendelő, azok szörnyűek.


Az egyik egy nap különbséggel ugyanoda adta be a kutyámnak az imizolt, az első oké volt, de a második, ugyanoda, ahol az előző napi már meg volt dagadva, az addig soha meg nem szólaló kutya visított. A doki ezután maga


mondta, hogy hoppá, a másik oldalra kellett volna adni.


Következő alkalommal mikor mentünk egy sima oltásra, a kutya pánikolt, már lilult a nyelve, annyira lihegett(télen), 2 órát vártunk, mert a németek lettek előre véve és bent nevetgéltek, míg mi több gazdival kint már majdnem hazamentünk. Azóta nem megyünk oda.


Másik eset, szintén az újoncokkal, a cicámnak begyulladt a füle, három doki fogta le 3 felé húzták, mert a cica nem volt együttműködő, de így sem sikerült nekik eléggé megkínozniuk, engem harapott meg a cica félelmében, amire ráfogták, hogy a cica már kiskora óta gonosz. A cicát a vizsgálatot követően ott lehetett hagyni a vizsgálóasztalon, míg fizettem, mert nyugodtan ült mindig. De ő a gonosz. Véletlenül sem volt az opció, hogy fájdalma volt és 3 ember három felé húzta a lábait, úgy próbálták leszorítani. Kaptunk otthonra fülcseppet, a cica ugyanúgy nem akart engedelmeskedni nekem, akkor én fogtam egy törölközőt, amibe beletekertem és simán becseppentettem a fülét. De 3 nagyonokos "hozzáértő" állatorvosnak ez nem jutott eszébe a rendelőben. Azóta cicával se megyünk oda.


Dr. Boa László állatorvoshoz járunk. Aki néha kissé nyersen fogalmaz, de őszinte és a jóindulat vezérli.


Ami még kimaradt, hogy az újonc dokik nekem a harapásra öntöttek valami betadine szerűt és azt mondták jegeljem le otthon, nem kell tetanusz, csak ha majd nagyon bedagad, bepirosodik, akkor menjek orvoshoz. 2 nap után mentem be az SBO-ra, mert annyira sz.rul nézett ki, majdnem meg kellett műteni, felvágni az egész kezemet, mert elterjedt valami fertőzés. De csak két hétig gipszbe tették meg naponta le kellett mennem kontrollra, kötéscserére, meg injekcióra.



Mindez elkerülhető lett volna, ha ők, mint "hozzáértő" állatorvosok azt mondják, hogy egyből menjek sürgősségire, kérjek tetanusz, kössék be, ne fertőződjön el.



Szerencsére elkérték az állatorvos nevét, elérhetőségét, bér nem tudom, lett-e foganatja.

ápr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!