Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ellenséges velem a kutyám?

Miért ellenséges velem a kutyám?

Figyelt kérdés
Eddig 2 kutyánk vot egy idősebb 10 éves tacskó és egy 5 éves németjuhász. Konkrétan a tacsi nevelte fel a németjuhászt de miután megnőtt a németjuhász megmaradt egyfajta kölcsönös tisztelet. Nemrég meghalt a tacsi mert megkóstolta a pincébe elhelyezezt egérmérget és hát finoman szólva nem ízlett neki. Azóta (érthetően) alig eszik és visszahúzódóbb a németjuhász. Sokszor keresi a tacskót és esténként búskomoran vonít a semmibe. De a legfurcsább hogy valamit nem szeret bennem. Eddig mindig ugrált és kapdosott a kezem után amikor simogattam most meg hagyja és egy idő után rám morog, ha hívom őt nem jön oda. Nem ellenséges csak mintha hidegháborús viszony lenne köztünk. De ezt csak velem csinálja anyának és apának mindig szótfogad. Valami megoldás hogy visszaszerezzem a kutyám bizalmát?

2017. nov. 17. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
1%
Sajnos en is jartam igy. Barmit amit probaltam nem sikerult. Hagytam, soha tobbe nem foglalkoztam vele, hanem a szuleim akiket szeretett. Par evre ra elegem lett az ilyen ellenszenves kutyabol es eladtam, vettem egy masik kiskutyat.
2017. nov. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én nem akarom feladni mert egy inteligens és jó kutya. Nem hiszem hogy van rá esély de lehet hogy engem okol a tacsi halála miatt?
2017. nov. 17. 18:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem okol téged - bár megérdemelnéd(!!!) - hanem gyászol!


Hiányzik a kis barátja, mi nem nyilvánvaló???


A mérget meg olyan helyre pakoljátok, ahol nem fér hozzá a kutya!

2017. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

A kutya nincs megnevelve. A tacsi volt a vezér, ő most nincs, hát próbál újra helyezkedni a rangsorban, és téged maga alá akar utasítani.

Egyébként gratulálok, hogy megmérgezitek saját kutyátokat...

2017. nov. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Mert nincs nevelve. De miért nincs?


Mellesleg pocsék gazda vagy, de ezt remélem magadtól is tudod.

2017. nov. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Amikor MEGMÉRGEZTÉTEK (!!!) a kutyát, az első jelnél miért nem vittétek állatorvoshoz?

Egy "K" vitamin injekció megmentette volna az életét!

Nem csodálom, hogy utál a kutyád!

2017. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

1. Nem én mérgeztem meg. A pince tele van egérrel és már vagy 4 éve ott van a méreg. Nekem mi szándékom lett volna megmérgezni a saját kutyám.

2. Eredetielg nem is tudtam róla hogy megette a mérget. Egy szombati napon mondta apám hogy meghalt. Aztán mesélte el hogy pénteken a szájában volt a méreg. El is vette tőle aztán ne kérdezzétek miért visszadobta a pincébe. Én először nem is fogtam fel mert annyira lesokkolt azutáni napokban kezdett felmerülni bennem hogy miért nem vitték orvoshoz.

2017. nov. 17. 23:19
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartunk olyan helyen mérget, ahol kutya hozzáférhet. Apádnak külön gratuláció, hogy csak elvette tőle és visszadobta a pincébe. Ha akkor elviszi orvoshoz a kutyát, még ma is élne.

Éljen a felelősségteljes állattartás :(

Add át apádnak.

2017. nov. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne megofntolni, hogy másik gazdát keressetek a kutyátoknak. Hogy jobb helyre kerüljenek.
2017. nov. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!