Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a lejobb...

Szerintetek melyik a lejobb harcra kitenyésztet kutyafajta?

Figyelt kérdés
Csak a véleményetekre vagyok kiváncsi nem szeretnék kutya viadalt csak szeretném megtudni hogy nektek melyik a legerösebb mert azt mesélik hogy a pit meg a stafford vagy a kau.

2017. nov. 18. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1 azaz egy harcra kitenyésztett fajta van, az amerikai pitbull terrier (nekem ilyen kutyám van. Egyébként sok más célra is használták)esetleg a bull terrier


Az amerikai staffordshire terrier nem harcolt, ő eredetileg már kiállításkon szerepelt, és inkább kedvencként tartották/tartják


A kaukázusji juhászkutya pedig pásztorkutya.

2017. nov. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*kaukázusi
2017. nov. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen a staffordshire terrier meg a kaukázusi nem harcra tenyészteték de napjainkban viadalokra is szokták vinni öket.
2017. nov. 18. 16:06
 4/11 pegazus001 ***** válasza:
91%
Ne vegyél részt kutya viadalon, mert nagyon megütheted a bokádat! Nem csak törvénytelen, de meg is zsarolhatnak vele, ezt soha ne feledd!
2017. nov. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha esetleg nem tudnád: állatkínzás
2017. nov. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én nem veszek részt kutyaviadalokon mert szeretem az állatokat és nem vagyok idiota hogy törvényt szeglyek.
2017. nov. 18. 23:18
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát nyilván a pitbull a legerősebb viszont egy kauval nem bír el de nem is fog mert nem harcokutya a kau. És csak ugy megjegyzem hogy a rottweilernél is erősebb. A stafford az is harcikutya mivel a pitbulbol jott letre ezert eleve harcos
2017. dec. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves Fanni. Kislányok miért osztják az észt ilyen kérdésben? Egyáltalán mit jelent, hogy "erősebb"? Illetve te mi alapján vontad le azt, hogy egy pit "erősebb" másnál? Illetve azt, hogy egy másik fajta egyede akar-e harcolni?
2017. dec. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert a pit általába akar harcolni amugy merne válaszolhatna egy lány??
2017. dec. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 pegazus001 ***** válasza:
Ne harcoltasd a kutyát, ha annyira harcolhatnékod van, akkor harcolj!
2019. aug. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!