Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 éves tacskót hogyan tudnám...

Kerdezoke kérdése:

1 éves tacskót hogyan tudnám beszoktatni?

Figyelt kérdés

Most hogy jön a tél, beszeretném szoktatni a nem használt garázsunkba, ahol van fűtés és simán lehet ott egész éjszaka/reggel.

Tanácsokat szeretnék kérni hogy hogyan és miként tudnám ezt megvalósítani.



2017. nov. 18. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Csinálsz az ajtóra egy kutyaajtót. Ha fázik a kutya és van benne némi életösztön, be fog menni.
2017. nov. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Alapvetően eleve bent kellene tartani a lakásban...


Garázsra pedig mint előttem írták: kutyaajtót csinálsz/veszel/csináltatsz, és megmutatod neki, hogyan kell használni.

2017. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tacskó nem kinti kutya! Miért nem tartod normálisan? Vagy miért ilyen fajta kellett, ha elhanyagolod, ha tudtad, hogy nem leszel jó gazdája?
2017. nov. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem én hoztam a házhoz, anyáék mert van egy olyan "legenda" hogy a nagy kutyák mellé jó a kicsi, mert a kicsi élénkebb, stb.

Van kutyaházuk is az udvaron, be van szalmázva.

Drótszőrű tacskóról van szó.

Amúgy a garázsajtóra nem hiszem hogy jó ötlet lenne kutyaajtót tenni, mert fából készült elektromos ajtó.

2017. nov. 18. 22:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Barmok vagytok a családoddal együtt.
2017. nov. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az biza R.I.P lehet.

Uncsitesóm 8. éves tacsija is így nevelkedik és úgy virul hogy az hihetetlen, pedig az standard tacsi aminek még a szőre is bazi rövid.

Tapasztalat nélküli válaszok nem a legjobbak, de azért köszike.

(Üdv, a barom)

2017. nov. 18. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!