Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok is téli álmot...

A ti kutyátok is téli álmot alszik?

Figyelt kérdés

Eszik, iszik rendesen, a sétára vevő. De egyébként egész nap bent van velünk a lakásba és alszik. Ha kihívom, kinéz, de azzal a lendülettel fordul is vissza a lakásba :D

Nem hinném hogy beteg, jó kedélyű, eszik mindent.

sima szőrű foxi egyébként.


2017. nov. 18. 18:19
 1/8 anonim válasza:
20%
A kutyák is szoktak néha depressziósak lenni
2017. nov. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Enyém nem. Sőt....ahogy hűvösödik, magasabb fokozatra kapcsol. Német juhász és bizony, lakáskutya, akivel minimum 3x megyek ki. A minimum , az 1 óra hossza.
2017. nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sem a mostani, sem a korábbi kutyáimon nem láttam soha ilyen változást! Nem öregszik? Biztos, hogy nem beteg? - Ha nem idősödik, egy kivizsgálást (pl. egy labort) esetleg megérne az ügy.
2017. nov. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is simaszőrű foxim van, olyan aktív, hogy alig bírom :D
2017. nov. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Olyan szőrrel én sem szívesen mászkálnék odakint csak a hecc kedvéért.
2017. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Persze. Minden télen föleszi magát 80 kilósra (egyébként kb. 35 kilós a kutya), valamikor december elején bevonul az óljába és általában március közepéig nem jön ki. Ilyenkor semmire nem reagál, piszkáltuk már bottal, seprűnyéllel, meg se mozdult. Akár atombombát is lehetne robbantani mellette, arra sem ébredne fel :D Mire tavasszal kijön, úgy néz ki, mintha kicserélték volna valami pálcika kutyára.
2017. nov. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

3 éves csak, teljesen biztos hogy nem beteg hiszen minden télen ezt csinálja. Így öregnek sem mondanám :)

Sétáltunk is ma, azóta bent alszik :-D

2017. nov. 19. 14:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak fázik!! Az enyém is hamar végez feltűnt neki is rövid a szőre!! gondolom a talajnál még hidegebb van:D 6#-os válaszolóé úgy tűnik konkrétan hibernálódik:)..de amúgy nem csinálnak ilyet! Viszont ma az esőt megérezte húzott felfelé pedig nem volt-akkor még-hideg..tuti fázik.

Reggel azért már kabátot kap ha viharos az időjárás!

2017. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!