Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon bizarr kérdés, de ti...

Nagyon bizarr kérdés, de ti kiásnátok?

Figyelt kérdés
Van egy német juhászom, aki régebben rendőrségnél volt hullakereső kutya. Az volt a jelzése, hogy kapar ott, ahol a szagot érzi. Nyugdíjazták, mert megbízhatatlanul keresett, voltak hamis jelzései és volt, hogy nem jelzett. Ma az erdőben sétáltunk és a kutya hirtelen nagyon elkezdett kaparni egy olyan helyen, ahol elég laza volt a föld, mintha valaki eltemetett volna valamit. Hamarosan meg is jelent pár fecni egy fekete szemeteszsákból és iszonyatosan büdös volt körülötte. Mit tennétek ebben a helyzetben? Utánajárnátok, hogy mi a fene lehet ott elásva? Vagy csak én vagyok paranoiás?
2017. nov. 19. 08:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Bejelenteném a rendőrségen.
2017. nov. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Rendőrségen szólnék.
2017. nov. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%

Ja és légyszi írj majd a fejleményekről is :D

Amúgy nem biztos, hogy ember, lehet ott házikedvenc is eltemetve. Ismerősöm aki panelban lakott, mindig a közeli erdőbe temette az elpusztult hörcsögeit. Tudod mit... Annyiban is hagynám. Neki már úgyis mindegy. Nem bolygatnám.

Viszont ha annyira intézkedni akarsz, akkor a rendőrség bevonásával, nehogy még neked származzon bajod.

2017. nov. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Igen, háziállat is lehet, bár elvileg nem lenne szabad nem emberi maradványokra jeleznie, de mivel régebben voltak hamis jelzései, nem lehet semmit kizárni.


Írtam sms-t egy barátomnak, aki szolgálati kutyák képzésével foglalkozik, az én kutyámat is rajta keresztül kaptam meg. Talán ő majd mond valami okosat.

2017. nov. 19. 08:55
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Mindenkepp irj am h mi a helyzet!
2017. nov. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
20%

Én bottal vagy valamilyen szerszámmal megkotorásznám annyira hogy lássam mi van a zsákban. Lehet csak egy kutya, vagy birka, vagy ilyesmi.

Viszont ha rendőrt hívsz és úgy derül ki hogy csak valamilyen állat, az kellemetlen...

Majd írd meg mi volt! :)

2017. nov. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%
NEM, mert aztán bizonygathatod, hogy nem te ástad El a hullát (ha az), hanem rendőrség.
2017. nov. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
27%
A kutyák ösztönösen is ki szokták ásni a dögöket, ehhez nem kell feltétlenül hullakereső kutyának lennie.
2017. nov. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%
Tényleg azt kérdezed hogy mi kiásnánk-e????Miért,kêpes lennél te magad kiásni?Nyilván a rendőrségnek kell szólni.Vagy kamu a kérdés,vagy nagyon buta vagy.
2017. nov. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
Igen, van abban valami amit #7 mond... Esetleg kérdezd meg a rendőrséget, mondd el mi a helyzet, aztán kiderül mi lesz.
2017. nov. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!